مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180020645697202480

اختلاف کریم و همبازی‌اش سر یک پنالتی انصاری‌فرد تهدید شد

کریم انصاری فرد، پنالتی زن تیم المپیاکوس است. او در کورس آقای گلی لیگ یونان قرار دارد و طبیعتا همبازی‌هایش برای کمک به این بازیکن هم که شده، پنالتی‌ها را به کریم می‌دهند.

از دیگر سو، انصاری فرد پنالتی زن خوبی است و کادر فنی هم برای زدن ضربات روی او نظر دارد. در بازی یکشنبه شب گذشته المپیاکوس و آترومیتوس هم، این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد و همه منتظر بودند تا کریم این ضربه را بزند ولی یک اتفاق عجیب افتاد. در حالی که مهاجم ایرانی قصد داشت ضربه را بزند، جورجوویچ همبازی او مانع این کار شد و حتی انصاری فرد را تهدید کرد که خودش باید ضربه را بزند. با وجود اینکه کادر فنی هم روی پنالتی زدن کریم نظر داشت، جورجوویچ خودش پشت ضربه ایستاد. جالب این که گلر آترومیتوس توانست این ضربه را مهار کند و بیشک باید گفت جورجوویچ مدیون احسان حاج صفی است.

بعد از مهار ضربه بازیکن المپیاکوس، محوطه جریمه شلوغ شد و احسان حاجصفی توانست از موقعیت استفاده کند و با یک ضربه دقیق، دروازه حریف را باز کند. در واقع او توپ برگشتی را به گل تبدیل کرد و مانع شکست تیمش شد. اگر کریم پشت ضربه میایستاد، با گل کردن آن میتوانست وضعیت خود را در صدر جدول گلزنان بهتر کند. او امسال سه بار پشت ضربات پنالتی ایستاده و هر سه بار هم توپهایش را گل کرده است و معلوم نبود علت رفتار جورجوویچ چه بود.