مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3180020337091000159
دلیل خداحافظی ستاره فوتسال از تیم ملی

زندگی ورزشی در کشوری دیگر!

قهرمانی تیم فوتسال در آسیا و اتفاقی عجیب پس از بالا بردن جام قهرمانی؛ جایی که ستاره تیم ملی یکدفعه گفت: «خداحافظ».

فرهاد توکلی با این تصمیم همه را شوکه کرد. او که در این چند وقت اخیر خوش درخشیده و بازیکن تاثیرگذاری بوده است در دیدار پایانی هم موفق شد یک گل به ثمر برساند. اما پس از این بازی عکسی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد که خبر از خداحافظی میداد.

بلافاصله از تایوان خبر رسید که مسئولان و دوستان نزدیک توکلی درصدد هستند تا او را از تصمیمی که گرفته منصرف کنند، اما ظاهرا او تصمیم خودش را گرفته است. پیگیری خبرنگار جامجم سرنخ ماجرا را به اینجا رساند که توکلی تصمیم به زندگی در خارج از کشور گرفته و میخواهد از ایران برود.

براساس شنیدهها فرهاد توکلی به نزدیکان خود در اردوی تیم ملی اعلام کرده بود قصد دارد زندگی ورزشی و شخصیاش را در کشور دیگری ادامه دهد. اعضای تیم ملی این موضوع را جدی نگرفته بودند تا اینکه توکلی پس از قهرمانی تصمیمش را علنی کرد. بلافاصله بعد از این موضوع، افراد زیادی سعی کردند با توکلی صحبت و او را از تصمیمش منصرف کنند. با این حال مشخص نیست دلیل توکلی برای این تصمیم چیست و آیا از آن منصرف خواهد شد یا نه.

پیش از این نیز جواد اسفندیاری، دروازهبان تیمملی فوتسال ایران در دور قبل آسیایی ازبکستان به دلیل شرایط نابسامان مالی در لیگ فوتسال ایران به کنارهگیری از فوتسال و ادامه زندگی در خارج از کشور تصمیم گرفته بود.