مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3179999890763739549
مهدی بی‌باک، سرمربی تیم ملی تکواندو

برای هر تغییری تابع فدراسیون هستم

مهدی بی‌باک؛ خودش می‌گوید در سخت‌ترین شرایط ممکن هدایت تیم ملی را برعهده گرفته است. به گفته بی‌باک در این یک سال اخیر آنقدر به او و همکارانش سخت گذشته که... در روزهای گذشته شایعه شده بود که قرار است او را از تیم ملی کنار بگذارند، اتفاقی که بی باک با آن مشکلی ندارد و می‌گوید هر چه فدراسیون تصمیم بگیرد آنها اجرا می‌کنند.

حتما درباره شایعه تغییرات در فدراسیون شنیدهاید.

من تابع تصمیم فدراسیون هستم، اگر قرار به تغییر باشد، مشکلی نیست و اگر رای به ادامه حضور بنده داده شود، که با تمام وجود برای سربلندی تکواندوی ایران اسلامی تلاش خواهم کرد.

البته این تغییرات همیشگی بوده است. ضمن اینکه شما و همکارانتان در این یک سال سختیهای زیادی را تحمل کردهاید.

رقابتهایی که ما در یکسال گذشته شرکت کردیم، سختترین و باکیفیتترین رقابتهای تکواندو در سطح دنیا بوده و با مسابقات گرید یک و دو، تفاوتهای فاحشی دارد و به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست.زمانی تیم ملی را تحویل گرفتم که اعضای تیم شرایط روحی، روانی خوبی نداشتند و در این مدت تلاش زیادی داشتیم تا ملی پوشان اعتماد به نفس خود را پیدا کنند که تا حدود زیادی موفق بودیم.

شورای فنی قرار است بزودی تشکیل جلسه بدهد و ...

بنده اطلاعی در این خصوص ندارم و کسی هم از فدراسیون با من تماس نگرفته، ولی برای دفاع از عملکرد خود و همکارانم مشکلی ندارم. روند تیم ملی در یکسال گذشته مثبت و روبه جلو بوده است و در مسابقات مختلف مدالهای خوبی کسب کردیم. فرزان عاشورزاده بعد از 18 ماه موفق به کسب مدال نقره و برنز شد. در وزن 58- کیلوگرم سه نفر مختلف مدال کسب کردند. در وزن 80- که نماینده نداشتیم و در دو وزن 68 و 80 + نیز نتایج خوبی کسب شد.

انتقادی که از شما میشود این است که در بین افتخارات شما مدال طلا کسب نشده است.

قبول دارم در بین مدالهای متعددی که در یکسال گذشته کسب شده، طلا نبود که آن هم دلایل مختلفی داشت که آسیب دیدگی اعضای تیم و برخی مشکلات داوری از آن جمله بود. در غیر اینصورت میتوانستیم حداقل دو طلا در رقابتهای گرندپری و گرند اسلم کسب کنیم. ما در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در یونان موفق شدیم در مجموع همه ردههای سنی قهرمان شویم، بعد از پایان این مسابقات به رئیس فدراسیون گفتم که تکواندو در حال تغییرات گسترده است و همه کشورها سرمایهگذاری زیادی دارند.