مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3179998346001190491

دوچرخه‌سواری بی‌طلا ماند

در آخرین روز مسابقات دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی آسیا که به میزبانی میانمار برگزار شد، رقابت ماده استقامت جاده رده بزرگسالان در مسیری به مسافت 176 کیلومتر برگزار شد و در پایان مهدی سهرابی، رکابزن ملی‌پوش ایران مدال برنز را کسب کرد. برای ایران در این ماده مهدی سهرابی، میرصمد پورسیدی، آروین گودرزی و بهنام آرین رکاب زدند.

سهرابی پس از کسب این مدال برنز گفت: ما تنها 20 روز اردو داشتیم و به نظرم نتیجه خوبی توانستیم بعد از چندین سال به دست آوریم. مدال ماده استقامت جاده در دنیا بالاترین ارزش و امتیاز را دارد و ما هم خدا را شکر توانستیم با همکاری چهار نفره امتیاز خوبی برای تیم ملی بگیریم. سهرابی با اشاره به این که با کار تیمی موفق به کسب مدال برنز آسیا شده است، تاکید کرد: اگر همکاری هر چهار نفرمان (مهدی سهرابی، میرصمد پورسیدی، آروین گودرزی و بهنام آرین) نبود این مدال به دست نمیآمد، چرا که در ماده استقامت جاده کار تیمی حرف اول را میزند و اگر این همکاری وجود نداشته باشد نمیتوان نتیجه گرفت و فکر میکنم که در این چند ساله تیم چهار نفره ما بهترین تیمی بود که از ایران در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرده بود.

به این ترتیب مسابقات دوچرخهسواری جاده قهرمانی آسیا به پایان رسید و ایران چهار مدال را در این رقابتها کسب کرد. مدالهای ایران در بخش مردان کسب شده است و بانوان موفق به کسب مدال در این رقابتها نشدند. چهار مدال کسب شده ایران به شرح زیر است:

مدال نقره تایم تریل تیمی رده بزرگسالان، مدال برنز تایم تریل انفرادی رده بزرگسالان، مدال نقره استقامت جاده رده امید، مدال برنز استقامت جاده رده بزرگسالان.