مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3179966590866379437

بعید است اسرائیل به سوریه حمله کند

حسن حب‌ا... مسئول پرونده فلسطین در حزب‌ا... لبنان اعلام کرد، بعید است رژیم صهیونیستی به حمله علیه سوریه، لبنان یا حتی نوار غزه دست بزند و قبل از انجام این حماقت، یک میلیون بار موضوع را بررسی خواهد کرد.

حبا... پس از ساقط شدن جنگنده اف-16 رژیم صهیونیستی توسط پدافند هوایی سوریه به وبگاه الرساله فلسطین (نزدیک به حماس) گفت: ساقط شدن این جنگنده به آن معناست که از امروز هر حضور اسرائیلی در آسمان سوریه با پاسخ همراه خواهد بود و این پیامی است که دولت سوریه و در پشت آن «محور مقاومت» به تلآویو مخابره کرده است.

وی تأکید کرد: ما میدانیم وقوع جنگ (در برهه فعلی) امری بعید است اما این دشمن را هم میشناسیم و باید در آمادگی کامل باشیم. اسرائیل برای ارتکاب هر حماقتی علیه لبنان، غزه و سوریه، بهای سنگینی خواهد پرداخت. حسن حبا... به اختلافات میان لبنان و رژیم صهیونیستی بر سر بلوکهای نفتی نیز پرداخت و گفت: زمانی که به اسرائیل میگوییم قبل از ترسیم مرزها، اجازه اکتشاف در بلوک نفتی شماره 9 را نمیدهیم، خوب میداند این به چه معناست و نمیتواند هیچ حماقتی در این مکان انجام دهد. حزبا... از ثروتهای طبیعی لبنان دفاع خواهد کرد./ فارس