مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3179843852233638849

تام هنکس همسایه تازه تماشاگران سینما

تام هنکس بار دیگر جلوی دوربین سینما، در قالب یک شخصیت واقعی ایفای نقش می‌کند. این بار او قرار است نقش فرد راجرز شخصیت سرشناس رسانه تلویزیون را بازی کند. شرکت فیلمسازی سونی تهیه‌کننده این درام اجتماعی شرح حال گونه است و آن را با هزینه تولید 65 میلیون دلاری تولید می‌کند.

فیلم با نام «تو دوست من هستی» جلوی دوربین میرود. ماریل هلر این فیلم را براساس فیلمنامهای از میچ فیتزمن بلو کارگردانی خواهد کرد. گفته میشود فیلمنامه فیلم بشدت مورد علاقه کمپانیهای فیلمسازی بوده و سونی رقم بالایی برای خرید امتیاز ساخت آن پرداخت کرده است. کلید فیلمبرداری تو دوست من هستی اوایل ماه سپتامبر سال جاری میلادی زده میشود. خط اصلی داستان فیلم، درباره دوستی و همکاری راجرز با تام جونود ژورنالیست معروف است.

به نوشته ورایتی، جونود تاثیر بسیار زیادی در کارنامه کاری راجرز گذاشت. او برای چند اپیزود برنامه موفق و پربیننده تلویزیونی «همسایگان آقای راجرز» متنهای جذابی نوشت. این متنها کمک کرد تا درصد تماشاگران برنامه راجرز افزایش چشمگیری کرده و نام او را در سطح وسیع تری مطرح کند. اما تام هنکس میگوید به این دلیل بازی در فیلم را قبول کرده، که نگاهی انتقادی به رسانههای گروهی و نوع تاثیرشان بر تماشاگران و مردم دارد. راجرز برای چندین سال برنامه کودکانه همسایگان آقای راجرز را تهیه و بازی کرد. او در سال 2003 درگذشت. امسال فیلم مستندی با نام «همسایهام میشوی؟» در جشنواره ساندنس به نمایش درآمد که موضوع آن راجرز و نمایش تلویزیونی اش بود. بازی هنکس در نقش این شخصیت محبوب تلویزیونی، بعد از موفقیت او در درام پرتنش سیاسی «پست» استیون اسپیلبرگ است. این فیلم مضمونی درباره رسوایی واترگیت در دهه 70 میلادی دارد و هنکس را در نقش یک کاراکتر واقعی به نمایش میگذارد.