مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3179843467250252322

رمز و راز قتل بروس ویلیس

بروس ویلیس قهرمان اکشن دهه 80 سینما، به جمع بازیگران «بی‌مادرهای بروکلین» پیوست. با اضافه شدن او به اکیپ تولید این فیلم، کار فیلم برداری آن طی چند روز آینده آغاز می‌شود.آلک بالدوین، ویلم دافو و گوگو مباتا راو دیگر بازیگران این کمدی درام جنایت کارانه هستند. کل صحنه‌های فیلم در لوکیشن‌های مختلف شهر نیویورک فیلمبرداری می‌شود.

این شهر نقش مهمی در داستان و ماجراهای آن دارد. اد نورتون کارگردانی بیمادرهای بروکلین را بهعهده دارد. این هنرمند بیش از دو سال است که میخواهد این فیلم را جلوی دوربین ببرد. فیلم نامه اقتباسی فیلم براساس داستان نوول جنایت کارانه و کارگاهی جاناتان لهم به همین نام نوشته شده است. خود نورتون هم در یکی از نقشهای اصلی فیلم بازی میکند. شرکت مستقل فیلمسازی کلاس فایو فیلمز تهیهکننده این فیلم 40 میلیون دلاری است. خط اصلی داستان بیمادرهای بروکلین در دهه 50 میلادی اتفاق میافتد.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، نورتون در این داستان در قالب کاراکتر لیونل اسورگ ظاهر میشود. او که یک کارآگاه خصوصی زبده است، درگیر ماجرای جنایی و مرموز قتل استاد و صمیمیترین دوست خود فرانک مینا میشود. این نقش را ویلیس بازی میکند. اسورگ فقط چند نشانه از این جنایت را در دست دارد و بزودی متوجه میشود قتل استادش در ارتباط با امنیت کلی شهر نیویورک است. کمپانی برادران وارنر توزیع بینالمللی فیلم را بهعهده دارد. این درام جنایت کارانه پررمزوراز، برای نمایش در بهار سال آینده میلادی آماده میشود. منابع نزدیک به فیلم میگویند کار تازه ویلیس، چیزی شبیه اکشنهای قدیمی و موفق او نیست. به گفته آنها، این فیلم حال و هوایی شبیه «فارگو» فیلم اسکاری برادران کوئن دارد.