مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3168203926005463287
بازی هفته

بازسازی اسطوره

این هفته شاهد بازگشت یک اسطوره هستیم. Shadow of The Colossus زمانی که برای کنسول PS2 منتشر شد دنیا را تکان داد و پر بیراه نیست اگر آن را یکی از بهترین بازی‌های قرن بنامیم.

این بازی خیلی زود به بهترین بازی تمام عمر خیلی از افرادی تبدیل شد که آن را تجربه کردند و حالا این شاهکار استثنایی صنعت بازی که مهر تائیدی بر هنر بودن بازی‌های ویدئویی است، به‌صورت کاملا بازسازی شده و با گرافیک بسیار تقویت شده، سیستم کنترل جدید اختیاری و فریم ریت عالی به‌صورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.

در بازی شما هدایت یک جنگجو و اسبش آگرو را به عهده دارید و باید با گشتن در یک محیط پهناور و آزاد ضمن استفاده از قابلیت جادویی شمشیر خود، موقعیت 16 موجود باستانی بسیار غول‌پیکر را پیدا کرده و در نبردهای حماسی یک به یک آنها را از پا دربیاورید. برای کشتن این موجودات عظیم‌الجثه و باستانی باید نقطه ضعف آنها را پیدا کرده و سپس شمشیر خود را در آن فرو کنید.

بقا با حداقل امکانات

Rust یکی از بازی‌های معروف سبک Survival یا بقا است که نزدیک به چهارسال در بخش ارلی‌اکسس استیم قرار داشت و این هفته قرار است سرانجام به انتشار نهایی برسد. در این بازی بازیکنان در حالی که هیچ چیز در اختیار ندارند در طبیعت بزرگ دنیای بازی رها شده و باید با جست‌وجو در آن بر مشکلاتی چون گرسنگی، تشنگی و سرما غلبه کنند. از مهم‌ترین نیازهای غریزی بشر برای زنده ماندن نیاز به سرپناه است. آتش از دیگر عناصر حیاتی برای بقا است که باید خیلی زود به آن دست پیدا کنید. به مرور می‌توانید برای خود تجهیزات ساخته و حیوانات را شکار کرده و از گوشت‌شان استفاده کنید. تمام این کارها را باید در حالی انجام دهید که خود را از گزند دیگر بازیکنان آنلاین نیز حفظ کنید. شما همچنان می‌توانید با دیگر بازیکنان تشکیل اتحاد داده و در جهت ساختن یک شهر کوچک با یکدیگر همکاری کنید. Rust از شما می‌خواهد زنده بمانید، این‌که تا چه اندازه انسانیت را هم نگه دارید یا خیر کاملا به تصمیم‌های‌تان درطول بازی بستگی دارد.