مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3141918773416366790

صدیقی: باید نسبت به حوادث اخیر روشنگری کرد

خطیب جمعه تهران با پرداختن به مسائل روز، اغتشاشات اخیر در کشور را حادثه عبرت‌انگیز و بیدارگری خواند که باید نسبت به آن روشنگری شود.

حجتالاسلام کاظم صدیقی با بیان ارزیابی خود در رابطه با آشوبهای اخیر در کشور خاطرنشان کرد: بهترین طرح را در این رابطه رهبر معظم انقلاب داشتند که فرمودند این اغتشاش عوامل بیرونی دارد و طراحی شده است. ماهها شیطان بزرگ و ایادی آن برنامهریزی کردند و افرادی در مراکز توطئه تحت مطالعه قرار گرفتند و از این فرصت سوءاستفاده کردند.

امامجمعه موقت تهران در بخش دیگری از خطبههای خود ضمن هشدار به تمامی مسئولان عنوان کرد: دولت نباید نیروهای انقلابی را از سنگرهای خدمت بیرون کند، چراکه گرفتار میشود و سیلی میخورد و نمیتواند مملکت را اداره کند، چرا که این مملکت با مردم و انقلاب میتواند اداره شود.صدیقی در بخش دیگری از خطبههای نماز جمعه با بیان اینکه بیکاری، بیماری و افسردگی و درنتیجه اغتشاش و پرخاشگری به دنبال دارد، تصریح کرد: پول باید توام با مدیریت جهادی باشد و باید از کاخهای شیشهای بیرون آمد و حالی از بیکاران بویژه بیکاران فارغ التحصیل پرسید و همواره بر اعتنا به مردم و احترام و تحویل گرفتن آنها توجه شود. /فارس