مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3141848982089869992

شایعات را باور نکنید

مهران مدیری پنجشنبه شب گذشته در برنامه «دورهمی» با مرجان محتشم به گفت‌وگو پرداخت و از او درباره دلایل غیبت چندین ساله‌اش پرسید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بازیگر مجموعه تلویزیونی «پس از باران» در همان ابتدای صحبتهایش درباره علت غیبت چندین سالهاش گفت: من از سال 83 که در برنامه «صندلی داغ» حضور پیدا کردم، دیگر مصاحبه نکردم. از ابتدای شروع کارم هم (سال 73) تاکیدم بر کم کاری بود. کلا گزیده کاری را پیش گرفتم و خیلی شیفته حضور بیامان در قاب تلویزیون و پرده سینما نبودم. اینکه در تمام این سالها مصاحبه نکردهام، به این دلیل بود که معتقدم وقتی حرف تازه و تاثیرگذاری نداریم، بهتر است وقت دیگران را هدر ندهیم.

وی افزود: همیشه تاکیدم بر این بود که کم کار کنم و این را ثابت کردم. خدا را شاکرم که از همان ابتدای فعالیت، مورد لطف مردم قرار گرفتم؛ اما همین اظهار لطفها هم نتوانست آن گزیده کاری را از من بگیرد.

محتشم تصریح کرد: البته که در این سالها دوران طلایی را برای کار هنری از دست دادم اما پشیمان نیستم.

وی درباره اتفاقات تلخ زندگیاش بیان کرد: دوست ندارم خاطر مردم را مکدر کنم؛ اما متاسفانه روزهای پایانی سال 91 پدرم و دو سال بعد برادرم و هشت ماه پیش مادرم را از دست دادم و همه این اتفاقات تلخ باعث شد، مدت طولانی را کار نکنم.

بازیگر پس از باران، درباره حضور خود در شبکههای اجتماعی مجازی گفت: من اصلا صفحهای در فضای مجازی ندارم. کلا از اول در هیچکدام از این شبکهها حضور پیدا نکردم. به جای فضای مجازی، بشدت کتاب میخوانم. از مردم هم خواهش میکنم، مقداری از این فضای کسالتبار و بیماریآور مجازی بیرون بیایند و زمانی را برای کتاب خواندن بگذارند.

محتشم درباره شایعاتی که این سالها درباره او در فضای مجازی منتشر شد، بیان کرد: متاسفانه در سالهایی که نبودم، خیلیها برای من شایعه ساختند و شنیدن آنها تا حدی مرا ناراحت میکرد؛ میخواهم همینجا به مردم بگویم این صحبتهایی که درباره من شنیدهاید، دروغ است و باورشان نکنید.

وی افزود: دلم میخواهد از کسانی که در حق من یا افرادی مانند من، چنین ظلمی میکنند و دروغ میگویند، بخواهم از اینکار دست بردارند. ما رعایت میکنیم که آبرویشان را نمیبریم و حرف نمیزنیم.