مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3141810575485116347

گبرلو، مدیر جلسات پرسش و پاسخ فیلم‌ها

مسئولان جشنواره ملی فیلم فجر در تلاش برای تامین فضای مناسب به عنوان پارکینگ سینمای رسانه‌ها هستند و خبر دیگر این‌که نشست‌های پرسش و پاسخ بعد از نمایش فیلم‌ها با مدیریت محمود گبرلو برگزار می‌شود.

به گزارش جامجم، براساس آخرین اخبار از سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، نشستهای پرسش و پاسخ فیلمهای سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر با مدیریت محمود گبرلو بعد از پایان هر فیلم در سینمای رسانهها برگزار میشود. خبر دیگر اینکه برخلاف قولی که شهرداری تهران برای آماده کردن پارکینگ در کنار پردیس سینمایی ملت (سینمای رسانهها) داده بود این پارکینگ آماده بهرهبرداری در این دوره از جشنواره نیست. در واقع دو طبقه از این پارکینگ آماده است، اما شرایط ایمنی آن چندان مناسب نیست.بر این اساس مشخص شد که برای پردیس ملت دو پارکینگ دیگر در نظر گرفته شده که اولویت ارائه این پارکینگها با ثبتنامکنندگان درخواست پارکینگ است. همچنین مسئولان برگزاری جشنواره فیلم فجر تاکید کردند پارکینگ ثبتنامکنندگان حتما تامین میشود.

این هم از ناهماهنگیهای جشنواره فیلم فجر است که مسئولان برگزارکننده آن بدون در نظر گرفتن چنین زیرساختهایی مکان آن را عوض میکنند.