مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3141783500172724522

شفر و برانکو رودرروی هم

برانکو ایوانکوویچ چند روز قبل از این گفت که چرا کمیته انضباطی سرور جپاروف، بازیکن استقلال را به دلیل خطای سختی که روی بازیکن استقلال خوزستان انجام داد، محروم نکرده است؟ حرف برانکو این بود که چرا کامیابی‌نیا سال گذشته به دلیل تکلی که در بازی تراکتور زد، سه جلسه محروم شد ولی جپاروف نه؟ برانکو همچنین گلایه داشت که سازمان لیگ به ضرر آنها کار می‌کند و به نفع استقلال.

این اظهارات چند روز بعد و با دعوت از جپاروف به کمیته انضباطی، حساستر شد. استقلالیها اعتقاد داشتند این برانکو بوده که باعث دعوت جپاروف شده است. البته مسئولان کمیته انضباطی اعلام کردند دعوت از او ارتباطی به حرفهای برانکو نداشته است و در نهایت تصمیم گرفتند جپاروف را یک جلسه دیگر محروم کنند. اما این داستان تمام نشد. وینفرد شفر که روز پنجشنبه به سازمان لیگ رفته بود تا در مصاحبه مطبوعاتی شرکت کند، حرفهای جالبی زد. او پس از کنفرانس در حالی که عکس برانکو را روی یکی از جلدهای نشریات میدید، با کنایه گفت: «ظاهرا این آقا (برانکو) رئیس جدید کمیته انضباطی است! آنقدر مساله جپاروف را بزرگ کردند و مرتب خطای او را پخش کردند که این بازیکن محروم شود. چطور وحید امیری روی بدن بازیکن حریف پایش را گذاشت، اما هیچ کس به آن توجه نکرد. چرا برانکو این موضوع را در مصاحبهاش اعلام نکرد؟»

شفر در حالی که میخندید و چای مینوشید تاکید کرد: «تلویزیون مرتب خطای جپاروف را در طول هفته گذشته نشان داد و برایم جالب است با این خطای غیرعمد او را محروم کردند، اگر یک بازیکن هم با مشت به صورت بازیکن حریف بزند و خودش هم بگوید این کار را کردم، آن وقت معلوم نیست با او چگونه برخورد کنند.» او خطاب به خبرنگاران هم گفت: «شما مرتب در رسانهها به موضوع جپاروف اشاره کردید ولی هیچ کس خطای امیری را ندید و روی آن مانور نکرد.»

بیشک برانکو ایوانکوویچ در این زمینه سکوت نمیکند و باید منتظر پاسخ او به حرفهای شفر بود؛ حرفهایی که البته شاید علاوه بر جنجالسازی بتواند بازیهای لیگ برتر را هم گرمتر کند.
به هر حال این دو باشگاه همچنان پرقدرت به کارشان ادامه میدهند و این احتمال هم وجود دارد که هر کدام در پایان فصل یک جام ببرند.