مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3141782953536401759

دردسر بزرگ برای استقلالی ها وعده‌های منصوریان

سال قبل و در شرایطی که علیرضا منصوریان وارد چالشی هیجانی با سایر تیم‌های لیگ برتری شده بود و هر بازیکنی که رقبا روی آن دست می‌گذاشتند، استقلال آن را جذب می‌کرد استقلالی‌ها هرگز فکرش را نمی‌کردند وعده وعید‌هایی که سرمربی سابق به بازیکنان داده است برای آنها دردسرساز شود.

همه چیز از زمان انتقال کاوه رضایی آغاز شد.جایی که این بازیکن بر سر دوراهی استقلال ـ پرسپولیس گیر کرده بود. همان زمان کاوه استقلال را به پرسپولیس ترجیح داد اما مسئولان وقت پرسپولیس ادعا کردند به کاوه وعده وعید دادهاند و آپشنهای زیادی در قرارداد او گنجاندهاند که این بازیکن استقلال را به پرسپولیس ترجیح داد.البته آن زمان هم مسئولان استقلال زیربار آپشن و سایر چیزها نمیرفتند اما در نهایت با فشاری که هواداران آوردند، مسئولان باشگاه قبول کردند تا وعدههای منصوریان به بازیکنان را
پرداخت کنند.

امسال اما داستان متفاوت است و این مشکل فقط مربوط به یکی دو بازیکن نیست. ظاهرا بازیکنی به نام جواد محمدی در استقلال حضور دارد که با توجه به حرفهای منصوریان خودش شخصا پول رضایت نامهاش را پرداخت کرده که حالا باشگاه حاضر به پرداخت این مبلغ نیست! یا مثلا امید نورافکن که از منصوریان قول گرفته بود هر زمان که پیشنهاد دارد از استقلال جدا شود حالا با دردسر بزرگی روبهرو شده است، چرا که باشگاه و وینفرد شفر با توجه به قراردادی که این بازیکن دارد، حاضر به جدایی او نیستند.

براساس اخبار رسیده بازیکنان دیگری هم هستند که آپشنهایی در قرارداد هایشان دارند که با تائید منصوریان عملی میشد،اما حالا که او از استقلال رفته، بعید است که مسئولان این تیم آنها را اجرا کنند. نورافکن، قائدی، حسین حسینی و... از جمله بازیکنانی هستند که ممکن است در ماههای آینده سر این جریان به مشکل بخورند!