مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3141781812391314429

جهانبخش در تیررس لاتزیـــو

علیرضا جهانبخش، وینگر راست تیم ملی در نیم‌فصل اول لیگ هلند آنقدر خوب بازی کرده که حالا پیشنهاداتی داشته باشد. عملکرد او نسبت به سال‌های گذشته بهتر و پخته‌تر بوده است.

جهانبخش در آخرین گفتوگویی که با خبرنگار ما داشت از این گفت که در فوتبال هلند به سقف آرزوهای خود رسیده و قصد دارد بازی در لیگ دیگری را تجربه کند. در همین حال رسانههای ایتالیا اعلام کردند باشگاه لاتزیو او را میخواهد. این باشگاه در ابتدای فصل به دنبال سردار آزمون بود ولی نتوانست این بازیکن را جذب کند.

روزنامه گازتا ایتالیا با اعلام این خبر مینویسد: «بعد از آزمون حالا پرونده علیرضا جهانبخش روی میز باشگاه لاتزیو قرار گرفته است؛ ستارهای دیگر از تیم ملی ایران که میتواند در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه خوش بدرخشد و در تابستان پیش رو فرصت خوبی برای ترانسفر پیدا کند.» جهانبخش هم که این روزها با تیمش در اردوی اسپانیا به سر میبرد، در واکنش به خبر گازتا میگوید: «فعلا که فقط تمرین میکنم و از چیز دیگری خبر ندارم.»

در این میان روزنامه گازتا اسپورت ایتالیا خبر داد که باشگاه لاتزیو علاوه بر مهاجم ایرانی روبین کازان، هافبک ایرانی آلکمار هلند را نیز میخواهد. این روزنامه نوشت: علاوه بر سردار آزمون نام علیرضا جهانبخش، دیگر بازیکن ایرانی عضو باشگاه آلکمار هلند روی میز باشگاه لاتزیو قرار گرفته است؛ ستارهای دیگر از تیم ملی ایران که میتواند در مسابقات جامجهانی 2018 روسیه خوش بدرخشد و در تابستان پیش رو فرصت خوبی برای ترانسفر پیدا کند. از همه چیز که بگذریم جهانبخش و آزمون دوستان
بسیار نزدیکی هستند.