مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3141546822604529088

حمایت ازسرمایه گذاران بخش گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای ایجاد رونق در حوزه‌های مختلف استان بویژه حوزه گردشگری، نیازمند حمایت قاطع از سرمایه‌گذاران هستیم .

به گزارش ایسنا، عزیز فیلی خواستار تامین اعتبار مورد نیاز برگزاری جشنوارههای گردشگری توسط سازمان مدیریت و برنامهریزی استان شد و افزود: این جشنوارهها باید سالانه برگزار شده تا جا انداخته شوند .

وی بیان کرد: شهرداری یاسوج، شرکت آب منطقهای، محیط زیست و اداره ورزش و جوانان در نشستی مسأله اجرای طرح قایقرانی زیر پل بشار یاسوج را بررسی کرده و این موضوع را نیز در نظر بگیرند که در صورت اجرای طرح باید مسائل ایمنی رعایت شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اخذ هزینههای زیاد از سرمایهگذار غار دهشیخ برای نصب بیلبوردهای تبلیغاتی، خاطرنشان کرد: بحث اطلاعرسانی از مقولههای مهمی است که باید انجام شود، اگر قرار است وجهی برای نصب بیلبورد از سرمایهگذاران گرفته شود باید منصفانه باشد . فیلی تصریح کرد: دولت و دستگاههای مربوطه به علت کمبود منابع قادر به ایجاد برخی زیرساختهای مورد نیاز نیستند بنابراین باید در این راستا از بخش خصوصی حمایت کنیم و با شیوه برخوردی که در حال حاضر دستگاههای ما با سرمایهگذاران دارند هیچ سرمایهگذاری به سراغ استان ما نمیآید . وی ادامه داد: تعدد تابلوهای غیرمجاز در شهر یاسوج مشکلاتی را ایجاد و چهره این شهر را نازیبا کرده که لازم است این موضوع در کمیته جداگانهای بررسی شود .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه راهها و شهرهای این استان در محاصره تابلوهای بیارتباط به راه و شهر هستند، خواستار ساماندهی و جمع آوری این تابلوها توسط راهداری و شهرداریها شد .

فیلی با اشاره به اهمیت ستاد خدمات سفر عنوان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد از مهمترین نقاط گردشگری کشور است که همواره در ایام عید پذیرای مهمانان زیادی از سراسر کشور است .

وی تاکید کرد: فرمانداران باید کمیتههای خدمات سفر را در شهرستانها تشکیل داده و شهرداریها، راهداری و حمل و نقل جادهای باید نسبت به زیباسازی جادهها و مبلمان شهری اقدام کنند . معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به هزینههای مورد نیاز ستاد خدمات سفر، اضافه کرد: اگر بخواهیم سفر خوبی انجام شود و دستگاهها در طول تعطیلات به حال آمادهباش باشند باید منابع موردنیاز برای این کار را تامین کنیم.