مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3093857558556268073

هشدار شمخانی نسبت به انحلال الحشدالشعبی

دبیر شورای‌عالی امنیت ملی کشورمان، همصدایی رئیس‌جمهور یک کشور غربی را با رژیم صهیونیستی و تاکید بر انحلال الحشد الشعبی، نشان‌دهنده تدارک توطئه‌ای جدید برای بازگشت ناامنی و تروریسم به منطقه دانست.

به گزارش ایسنا، علی شمخانی در دیدار شیخ همام حمودی، رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق و نایب رئیس پارلمان این کشور با اشاره به پایان حکومت خودخوانده داعش، پاکسازی‌ عراق از لوث گروه‌های تروریستی ـ تکفیری را به ملت، دولت و ارتش عراق تبریک گفت و تاکید کرد: نبرد با داعش در عرصه امنیتی، فرهنگی و اعتقادی همچنان ادامه دارد و برای نابودی ریشه‌های تفکر داعش‌ساز که مورد حمایت برخی کشورهای منطقه است، باید مقابله مستمر و همه‌جانبه همچنان ادامه یابد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی، اضافه کرد: صبر و ایستادگی مردم عراق و دلاوری‌های ارتش، نیروهای امنیتی و مردمی بویژه الحشدالشعبی موجب شد با وجود ناخشنودی برخی کشورها، بزرگ‌ترین تهدید منطقه نابود شود.

وی افزود: بخش مهمی از بحران‌های منطقه با هدایت و طراحی آمریکا و رژیم صهیونیستی و با هدف حفظ امنیت حاکمان کودک‌کش تل‌آویو و فروش بیشتر تسلیحات نظامی شکل می‌گیرد، اما مردم عراق ثابت کردند امنیت خریدنی نیست و به جای اعتماد به قدرت‌های خارجی با اتکا به خود و بسیج مردمی شکل گرفته بر اساس فتوای مرجعیت می‌توانند بر بزرگ‌ترین تهدیدات امنیتی فائق شده و به پیروزی دست یابند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با تجلیل از نقش پارلمان و نمایندگان منتخب ملت عراق در مقابله با حرکت‌های تجزیه‌طلبانه و مخل وحدت سرزمینی گفت: با همکاری پارلمان‌ها و مجالس کشورهای اسلامی می‌توان صدای مظلومیت مردم یمن و بحرین را به گوش جهانیان رساند و سازمان‌های بین‌المللی را برای متوقف کردن خشونت‌ها و دخالت‌های خارجی وادار به اقدام واقعی و اثرگذار کرد.