مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3093802077326471130

پلیس در تعقیب عامل جنایت در بازار

کارگر مغازه پتوفروشی درجریان درگیری با مرد بدهکار، او را با ضربه چاقو کشت و گریخت.

به گزارش جام‌جم، ساعت 17 یکشنبه یکی از ماموران کلانتری بازار تهران با قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از قتل مرد مغازه‌داری 30 ساله خبرداد. با دستور قضایی تحقیقات پلیسی آغاز و معلوم شد جوان مغازه‌دار در جریان درگیری با کارگری در یک مغازه پتوفروشی باضربه چاقو زخمی شده اما به‌دلیل شدت خونریزی در بیمارستان فوت کرده است. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ششم و با دستور بازپرس دادسرای جنایی تهران، مغازه داری که جنایت در محل کار او رقم خورده بود، بازداشت و برای ادامه تحقیقات دیروز به دادسرا منتقل شد.

وی به قاضی پرونده گفت: یک سال‌ونیم پیش معامله‌ای برسر یک ویلا با مردی که مغازه فروش دستگاه پلی‌استیشن داشت انجام دادم اما با او به مشکل برخوردم. ویلا را پس داد اما 56 میلیون تومان همچنان به من بدهکار بود و حاضر نبود این مبلغ را بپردازد. چندی قبل تلفنی با اوحرف زدم و خواستم که طلبم را بپردازد اما توجهی نکرد. من هم از او بابت این طلب شکایت کردم و وکیلم به‌طور قانونی پیگیر این پرونده بود.

وی ادامه داد: ساعت 13 و 30 دقیقه یکشنبه من و همسرم برای ثبت سند خودرویی به دفترخانه رفتیم و یک ساعت بعد به محل کارم بازگشتم. کارگرم حمید که از دو ماه قبل در مغازه‌ام کار می‌کرد رفت و برایم غذا خرید و آورد. بعد گفت مرد بدهکار با مغازه تماس گرفته و سراغ من را گرفته است. شاگردم هرچه به او گفته که من در مغازه نیستم، توجهی نکرده و میان آنها مشاجره تلفنی در گرفته و آن مرد به کارگرم ناسزا گفته و حتی به والدین او فحش داده بود. کارگرم بابت حرف‌های بد آن مرد ناراحت بود. او را آرام کردم و گفتم نباید تلفنی با او جرو بحث می‌کرده است.

وی گفت: من به انتهای مغازه رفته و می‌خواستم غذا بخورم که ناگهان صدای مرد بدهکار را در مغازه شنیدم. کارگرم پشت پیشخوان مغازه ایستاده بود که با دیدن مرد عصبانی سمتش رفت و با هم جرو بحث کردند. سراسیمه به سمت آن دو رفتم تا مانع دعوا و درگیری آنها شوم که ناگهان کارگرم در حالی که چاقویی همراه داشت آن مرد را زخمی کرد. بشدت ترسیده بود و به اورژانس زنگ زد اما پیش از آمدن اورژانس در شلوغی مغازه فرار کرد. مرد زخمی را به بیمارستان منتقل کردیم که فوت شد، من در مرگ او نقشی نداشتم.

باتوجه به گفته‌های مرد مغازه‌دار و همچنین بررسی دوربین مداربسته محل جنایت که نشان می‌داد او در زمان جنایت نقش میانجی‌گیری را داشته است، بازپرس پرونده وی را آزاد کرد. اما جست‌وجوی ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای دستگیری متهم به قتل فراری ادامه دارد.