مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3068035386570395116

اسامی شرکت‌های دارای مجوز پیش‌فروش خودرو اعلام شد

مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت، فهرست شرکت‌های نمایندگی رسمی واردکننده خودرو دارای مجوز پیش‌فروش را اعلام کرد.

به گزارش میزان، امیرحسین قناتی گفت: این اقدام در جهت رعایت آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت مصرف‌کنندگان خودرو مصوب هیات‌وزیران و نیز جلوگیری از پیش‌فروش خودرو‌های وارداتی از سوی شرکت‌های فاقد مجوز است.

وی گفت: بر این اساس نام 15 مدل خودرو با ذکر شرکت‌های واردکننده رسمی به عنوان خودرو‌های مجاز برای پیش‌فروش اعلام شدند که شرکت جهان نوین آریا با دو مدل خودروی NISSAN JUKE و NISSAN XTRAIL، شرکت نگین خودرو با دو مدل RENAULT KOLEOS وRENAULT TALISMAN و نیز شرکت ایرتویا با پنج مدل TOYOTA CHR و TOYOTA PRIUS، TOYOTA LEXUS NX200T و TOYOTA RAV4 و نیز LEXUS RX200T ازجمله آنها هستند.

مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: همچنین شرکت آرین موتور پویا برای واردات و پیش‌فروش دو مدل خودروی MITSUBISHI ASX استیشن واگن (CVT) و نیزMITSUBISHI OUTLANDER استیشن واگن (CVT) و شرکت آرین موتور تابان برای خودرو‌های DS3، DS5، DS6، DS5LS و DS4 مجاز اعلام شده‌اند.

قناتی در پایان گفت: شرکت کرمان موتور برای واردات و پیش‌فروش HYUNDAI SANTFE و HYUNDAI IX35 و شرکت آسان موتور برای خودروی ELANTRA و رامک خودرو برای واردات و پیش‌فروش خودروی TIVOLI نیز مجاز هستند.