مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3067949966753426271
میزبانی ایران از بهترین‌های لیگ جهانی والیبال نشسته

رضـایی: رویدادهای مهمی پیش رو داریم

هادی رضایی گفت: به تیم مردان چند بازیکن جدید اضافه کردیم و 50 درصد تیم بانوان را هم به خاطر معدل سنی بالا تغییر دادیم. بعد از مسابقات قهرمانی آسیا نیز کادر فنی تیم بانوان مشخص شد، اردوهای این تیم از آذر امسال آغاز می‌شود.

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته با بیان این که لیگ جهانی، مسابقات قهرمانی جهان، رقابت‌های انتخابی و بازی‌های آسیایی اندونزی، رویدادهای پیش روی تیم ملی مردان در یک سال آینده است، گفت: در بخش بانوان نیز غیر از لیگ جهانی، سایر رویدادها را در پیش‌رو داریم. از 15 روز دیگر رقابت‌های لیگ باشگاهی آغاز می‌شود که نتایج آن می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ادامه داد: مجارستان، برزیل و ایتالیا درخواست اعزام مربی به ایران داده‌اند تا آنها (مربیان) بتوانند با حضور در محل تمرینات ملی‌پوشان ما در جریان چگونگی برنامه‌های تمرینی ما قرار بگیرند.

هادی رضایی در ادامه صحبت‌های خود در نشست رسانه‌ای و در ارتباط با برگزاری رقابت‌های لیگ جهانی توضیح داد: سال گذشته و بعد از انتخاب رئیس سازمان لیگ جهانی والیبال قرار بر این شد رقابت‌های لیگ جهانی آغاز شود. در بخش بانوان، چین اولین میزبانی را به عهده گرفت و این رقابت‌ها رابرگزار کرد. اولین امتیاز میزبانی در بخش مردان نیز به ایران داده شده است. این مسابقات 29 فروردین تا 5 اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد. ایران، برزیل، بوسنی، روسیه، هلند، اوکراین، چین، آلمان، مصر و آمریکا ده تیم اول رنکینگ جهانی هستند که می‌توانستند در لیگ جهانی مردان شرکت کنند. در این میان چین به‌خاطر حضور در رقابت‌های انتخابی 2018 جهان انصراف داد. مصر به خاطر مسائل سیاسی در این رقابت‌ها شرکت نمی‌کند و بوسنی هم اصلاً اعلام آمادگی نکرد.