مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3067949488480321413

تمرین مشترک آزادکاران امید و بزرگسال

اردونشینان تیم کشتی آزاد امید که آخرین اردوی خود را برای حضور در رقابت‌های جهانی 2017 لهستان پشت‌سر می‌گذارند بتازگی تمرین مشترکی را با حضور آزادکاران اردوی تیم ملی بزرگسالان برگزار کردند.

این تمرین با نشاط و مشترک در حضور رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی، مجید ترکان مدیر فنی تیم‌های پایه و تقی اکبرنژاد سرمربی تیم کشتی آزاد جوانان برگزار شد که محمد طلایی و علیرضا رضایی نیز به عنوان سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان و امید بر روند تمرین شاگردان خود نظارت داشتند.

به گفته مجید ترکان، روحیه و انگیزه بالای آزادکاران امید و شور ونشاط کشتی گیران هنگام تمرین با همقطاران بزرگسال خود از نقاط قوت و امیدوارکننده این تیم در آستانه اعزام به رقابت‌های جهانی است.

فرنگی‌کاران پرامید

مهدی شربیانی، سرپرست تیم فرنگی امید با بیان این که آخرین اردوی فرنگی کاران امید در شرایط بسیار مطلوبی در حال برگزاری است، گفت: خوشبختانه تمامی اردونشینان تیم امید در طول برگزاری مراحل مختلف تمرینات با روحیه وانگیزه بالایی حضور داشتند که در نهایت توانستیم بهترین و آماده‌ترین نفرات را برای مسابقات جهانی انتخاب کنیم.

او درباره مشکلات ادامه داد: مهم‌ترین مشکل ما در طول اردوهای آماده‌سازی، محدودیت زمان بود که توانستیم با برنامه‌ریزی دقیق این مساله را تا اندازه زیادی برطرف کنیم.در ضمن تمامی فرنگی‌کاران تیم امید با توجه به هدفشان یعنی کسب افتخار در رقابت‌های جهانی، از دل و جان مایه گذاشتند و از هیچ فرصتی برای تمرین و آماده‌سازی غافل نشدند.