مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3067941300171238738

دانایی «انزوا» را به جمشید هاشم‌پور تقدیم کرد

نخستین اکران مردمی فیلم سینمایی «انزوا» شامگاه یکشنبه با حضور بازیگرانی چون امیرعلی دانایی، نادر فلاح و میلاد کی مرام در پردیس کوروش برگزار شد. دانایی بازیگر نقش اصلی انزوا، این اکران مردمی را تقدیم به جمشید هاشم پور کرد که به‌صورت افتخاری، نقشی متفاوت در این فیلم بازی کرده است. به بهانه بازی خوب امیرعلی دانایی در فیلم انزوا، بتازگی میزبان این بازیگر در روزنامه جام‌جم بودیم؛ بزودی گفت‌وگوی ما با دانایی را در همین صفحه بخوانید.

به گزارش جام‌جم، همزمان با آغاز نخستین هفته نمایش فیلم سینمایی انزوا در گروه سینمایی استقلال، اولین اکران مردمی این فیلم که جزو فیلم‌های موفق سی ‌و پنجمین جشنواره فیلم فجر در ارتباط با مخاطبان بود، شامگاه یکشنبه 21آبان با حضور امیرعلی دانایی، نادر فلاح، سعید بیات سرمایه‌گذار، پیمان جعفری تهیه‌کننده و میلاد کی‌مرام به عنوان مهمان ویژه در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.

در این اکران و پس از برگزاری مراسم فرش قرمز و عکس یادگاری امیرعلی دانایی، نادر فلاح و میلاد کی‌مرام، عوامل فیلم با حضور در سالن همراه مخاطبان به تماشای فیلم نشستند.

پس از نمایش فیلم، امیرعلی دانایی بازیگر نقش اول انزوا با قدردانی از حضور مخاطبان گفت: امشب شاهد اکران فیلمی از سینمای مستقل بودیم و بسیار باعث خوشحالی بود که در پایان فیلم، مخاطبان ایستاده ما را تشویق کردند. این تشویق برای ما بزرگ‌ترین دلگرمی است تا متوجه شویم کاری که انجام داده‌ایم درست بوده است.

دانایی با اشاره به حضور فیلم در جشنواره کمرا ایمیج نیز گفت: این فیلم نماینده سینمای ایران در جشنواره کمرا ایمیج لهستان است و جا دارد از زحمات تمامی بازیگران و عوامل برای ساخته شدن چنین اثری قدردانی کنم. دوست دارم اولین اکران مردمی فیلم را به استادم و افتخار سینمای ایران جمشید هاشم‌پور تقدیم کنم.

نادر فلاح نیز با اشاره به شرایط سختی که فیلم‌های مستقل برای دیده شدن دارند از مردم خواست تا از فیلم «انزوا» حمایت کنند تا راه برای ادامه حیات سینمای مستقل هموار باشد.

میلاد کی‌مرام نیز که به‌عنوان مهمان ویژه در نخستین اکران مردمی انزوا حاضر شده بود، گفت: تنها دلیل حضور من امشب در کنار شما این است که حمایت خودم را از فیلم خوب و مستقل «انزوا» اعلام کنم. ما مستقل‌ها امکانات عجیب و غریبی برای دیده شدن و تبلیغات نداریم و حتی بیلبورد هم نمی‌توانیم بگیریم. به همین دلیل همه ما باید کمک کنیم تا شرایط دیده شدن برای آثار مستقل فراهم باشد.

برنامه اکران‌های مردمی فیلم انزوا تا پایان اکران در تهران و شهرستان ادامه خواهد داشت. امروز هم با حضور بازیگران، عوامل و محسن مسلمان بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، یکی دیگر از اکران‌های مردمی فیلم در سینما استقلال برگزار خواهد شد.