مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3067615954481089482

تولیدات با کیفیت ایرانی در بوته مقایسه

دبیر انجمن لوازم خانگی ایران، اصلی‌‌ترین دلیل برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی تهران را فراهم آوردن فرصتی برای مقایسه محصولات با کیفیت ایرانی و خارجی از سوی مردم عنوان کرد.

حبیب‌الله انصاری، با اشاره به رکود حاکم بر بازار افزود: تحریک تقاضا و همچنین معرفی توانمندی‌های تولیدی کشورمان، یکی از مهم‌ترین نکاتی است که امسال تصمیم‌ گرفته‌ایم از فرصت نمایشگاه در این زمینه بخوبی استفاده کنیم، چون توانمندی و قابلیت‌ گسترده‌ای در تمام زمینه‌های این محصولات وجود دارد.

این مقام صنفی تاکید کرد: امروز توانمندی قطعه‌سازان و تولید‌کنندگان مجموعه‌های مورد نیاز داخلی چنان است که برای تولید لوازم خانگی، تنها نیازمند واردات کمپرسور یخچال و فریزر هستیم، به صورتی که بیش از 75 درصد محصولات تولیدی ایران با استفاده از قطعات با کیفیت داخلی تولید روانه بازار می‌شوند.

دبیر انجمن لوازم خانگی ایران معتقد است، از آنجا که بازار هدف بسیار قابل توجهی اطراف ایران وجود دارد، لازم است با حمایت از تولید‌کنندگان داخلی و رونق بازار آنها به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که محصولات با کیفیت ایرانی به بازارهای هدف راه یابد و زمینه ایجاد اشتغال و گردش مالی قابل قبول در این صنعت ایجاد کند.