مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3027507324100411666

عاملان آتش زدن مسجد تحت تاثیر ماهواره بودند

فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به دستگیری عاملان آتش زدن مسجد در شمال شرق تهران، ارتباط آنها با فرقه‌های شیطان‌پرستی را تکذیب کرد.

به گزارش میزان، صبح دیروز، سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح برخورد با قاچاقچیان و معتادان تهران در مورد آخرین وضعیت پرونده تیراندازی به اماکن عمومی تهران گفت: خوشبختانه با شناسایی عوامل این حادثه که تحت تاثیر القائات ماهواره بودند، این اقدامات در سطح شهر تهران متوقف شد. این افراد عمدتا افراد کم‌سن و سال بودند و تحت تاثیر،‌ اغوا و آموزش‌های ماهواره‌ای قرار داشتند که همه‌شان دستگیر شدند.

وی موضوع دخالت عوامل شیطان‌پرستی در حادثه آتش زدن مسجد جوادالائمه در شمال شرق تهران را تکذیب کرد و افزود: عوامل این حادثه تلخ دستگیر شدند و در بازجویی‌های اولیه اعلام کردند، تحت تاثیر ماهواره بودند و هیچ ارتباطی با گروه‌های شیطان‌پرستی ندارند.

رئیس پلیس تهران همچنین درباره طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و کشفیات مواد مخدر پلیس گفت: با اجرای این طرح در عرض 24 ساعت موفق شدیم 820 معتاد متجاهر را در منطقه 12 شناسایی و دستگیر کنیم. در پاکسازی منطقه شوش، هرندی و مولوی نیز 225 فروشنده مواد مخدر دستگیر شدند.

سردار رحیمی از انهدام سه باند مواد مخدر در تهران خبر داد و افزود: از هشت عضو دستگیر شده این باندها، 870 کیلوگرم مواد مخدر بویژه هروئین کشف شد.

وی با بیان این که این معتادان تحویل بازپروری شدند، تصریح کرد: کمپ تهران حدود ده تا 15 هزار نفر ظرفیت دارد. این معتادان، تحویل مراکز بهزیستی می‌شوند. ماموریت پلیس برخورد و جمع‌آوری معتادان متجاهری است که چهره شهر را خراب کرده‌اند. امیدواریم وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی هم جدی‌تر به این موضوعات رسیدگی کنند چون خرده‌فروشان معضل اصلی مردم این منطقه هستند.