مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3027489230818783747

خطر از دست دادن دربی بیخ گوش 5 بازیکن

هفته نهم لیگ برتر درحالی برگزار می‌شود که شماری از بازیکنان استقلال و پرسپولیس به دلیل دوکارته بودن در خطر از دست دادن دربی در هفته دهم این رقابت‌ها قرار دارند.

پرسپولیس در هفته نهم درحالی به مصاف استقلال خوزستان می‌رود که 2+1 بازیکن دواخطاره در این تیم حضور دارند که در صورتی که در اهواز کارت زرد بگیرند، دربی حساس پرسپولیس و استقلال که قرار است 4 آبان برگزار شود، را از دست خواهند داد.

شجاع خلیل‌زاده که در بازی مقابل سیاه‌جامگان و پیکان کارت زرد گرفته و فرشاد احمدزاده که مقابل سپاهان و گسترش فولاد کارت زرد را از داور بازی دریافت کرده، درصورتی که یک کارت زرد دیگر بگیرند، دربی را از دست خواهند داد، اما با توجه به مصدومیت فرشاد احمدزاده، این بازیکن به احتمال فراوان به دربی 85 خواهد رسید. از طرفی مهدی طارمی هم که در بازی با سپاهان و نفت تهران کارت زرد گرفته بود، با توجه به محرومیت چهار ماهه فعلا در همه دیدارهای پرسپولیس غایب خواهد بود.

استقلال تهران نیز روز جمعه در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر درحالی به مصاف فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی می‌رود که چند بازیکن دو کارته را در ترکیب تیم خود می‌بیند. سید‌حسین حسینی، حسن بیت‌سعید و لئوناردو پادووانی سه بازیکن تیم استقلال هستند که در صورت دریافت کارت زرد از بازی با پرسپولیس محروم خواهند شد.