مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3027414318533940090

رسانه ملی زبان گویا و مطالبه‌گر مردم است

آیین تکریم و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش با حضور دکتر علی دارابی، معاون امور استان‌های رسانه ملی و جمعی از مدیران کیش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش گفت: در کنار تولیدات فراملی فعالیت بیش از 70 شبکه رادیویی و تلویزیونی در مراکز استان‌ها توانسته است نقشی بسزا در انعکاس خواسته‌ها، همراهی با مسئولان و توسعه در استان‌ها داشته باشد.

دارابی با اشاره به نقش و جایگاه رسانه ملی در انعکاس فعالیت‌های توسعه‌ای در کشور و پیگیری خواسته‌های مردمی گفت: سازمان صداوسیما برنامه‌هایی گسترده برای توسعه کشور، استان‌ها و همین‌طور مناطق آزاد کشور طرح‌ریزی کرده است.

معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما با تاکید بر این‌که انعکاس تلاش‌های مختلف عمرانی، خدماتی و توسعه‌ای در کشور جزو برنامه‌های اصلی رسانه ملی است، تاکید کرد: رسانه ملی زبان گویا و مطالبه‌گر مردم است تا از این طریق و با نقد منصفانه به توسعه کشور کمک کند.

دکتر دارابی مرکز صداوسیمای کیش را جزو مراکزی دانست که با فعالیت‌های رسانه‌ای جهادگونه و در کنار حمایت‌های مسئولان کیش توانسته است کمک خوبی به توسعه همه‌جانبه کیش کند.

وی با تشکر از فعالیت‌های جهادی محمد قاریان‌پور، مدیرکل سابق صداوسیمای مرکز کیش و کارکنان این مرکز در تولید و انعکاس وجهه فرهنگی و مذهبی مردم جزیره کیش گفت: تمام تلاش‌های صورت گرفته در زمان مدیریت ایشان با هدف کمک به توسعه جزیره کیش بوده است.

معاون امور استان‌های رسانه ملی، علیرضا نجابت مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز کیش را جزو مدیران حرفه‌ای صداوسیما دانست که در حوزه تولید محتوا و شبکه محوری عملکردی مثبت داشته است.

دکتر دارابی با اشاره به برنامه‌های آینده مرکز کیش تاکید کرد: همکاری و استفاده از ظرفیت‌های کارکنان، افزایش ساعات تولید و پخش در بخش‌های مختلف، قرار گرفتن شبکه کیش روی ماهواره، تبلیغ شایسته گردشگری و جزیره کیش با هدف رونق گردشگری کشور و تعامل سازنده با مسئولان جزیره کیش باید از اولویت‌های کاری این مرکز باشد.