مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3027379668237330583

خشم نمایندگان پاکستان از استفاده هواپیمای این کشور علیه مردم فلسطین

مشاهده یک فروند هواپیمای شرکت مسافربری ملی پاکستان (P.I.A) در یک فیلم ضدفلسطینی، خشم نمایندگان پارلمان پاکستان را برانگیخت. مرتضی عباسی، نایب رئیس مجلس ملی پاکستان روز چهارشنبه با انتقاد از به‌کارگیری هواپیمای شرکت مسافربری ملی پاکستان در یک فیلم ضدفلسطینی، از اداره تحقیقات فدرال خواست ظرف یک ماه تحقیقات خود را به کمیته مجلس ملی ارائه کند.

یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی ملی پاکستان در فیلمی که در کشور جمهوری مالت ساخته شده است، با تحریف واقعیت‌های قیام مردم فلسطین علیه اشغالگران صهیونیست، آن را به صورت وارونه به تصویر کشیده است.

نایب رئیس مجلس ملی پاکستان گفت: باعث ناراحتی است که یک فروند هواپیمای مسافربری پاکستان در فیلمی ضدفلسطینی به کار گرفته شده است.

وی همچنین به نمایندگان خشمگین مجلس ملی گفت: هواپیمای ایرباس A-310 پاکستانی 20 میلیون روپیه از سوی یک شرکت انگلیسی اجاره شده بود.

نایب رئیس مجلس ملی پاکستان تصریح کرد: دولت پاکستان همیشه از حرکت آزادیخواهانه مردم مظلوم فلسطین علیه صهیونیست‌ها حمایت کرده و خواهد کرد.

وی گفت: در قبال غفلت مسئولان پاکستانی که اجازه دادند یک هواپیماهای مسافربری متعلق به این کشور در یک فیلم ضدفلسطینی ظاهر شود، اقدامات تنبیهی سختی صورت خواهد گرفت./ ایرنا