مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3027312696663997733

پیشنهاد روس‌ها به طارمی در کازان

مهدی طارمی در بازی ایران و روسیه باز هم درخشید. او روی تک‌گل ایران فوق‌العاده عمل کرد و تمجید همه رسانه‌ها را برانگیخت. طارمی همیشه در تیم کی‌روش عالی کار می‌کند. محرومیت این بازیکن حالا بسیار تلخ‌تر به نظر می‌رسد.

مهدی چهار ماه از سوی فیفا محروم شده و تنها می‌تواند در دیدارهای دوستانه برای پرسپولیس و تیم ملی به میدان برود. ایران تا جام جهانی چند بازی دیگر دارد و این بازی‌ها فرصت خوبی برای مهدی است تا بتواند خودش را آماده نگه دارد. کی‌روش البته به فدراسیون گفته در ماجرای حقوقی این بازیکن ورود کند تا زمینه بخشش محرومیت این بازیکن را فراهم سازند. سال، سال جام جهانی است و برای کی‌روش اهمیت زیادی دارد مهدی آماده باشد. طارمی در بازی روسیه هم نشان داد حیف است بیرون بماند. او روی گل ایران عملکردی خوب داشت که روس‌ها را حیرت‌زده کرد. در واقع همه کار را او کرد و سردار ضربه آخر را زد.

جالب اینجاست روس‌ها همان چهارشنبه شب تلاش کردند تا اوکی مهدی را برای انتقال به این کشور بگیرند. یکی از ایجنت‌های معروف روسیه، بعد از بازی ایران به هتل تیم ملی رفت و به مهدی طارمی پیشنهاد کرد فصل آینده به این کشور برود. او گفت طارمی می‌تواند بعد از جام جهانی با یک رقم مالی خوب، به این کشور برود. جالب اینجاست سردار آزمون هم علاقه زیادی دارد مهدی به روسیه برود و حتی به این بازیکن با خنده و شوخی گفته است: «آخرش به اروپا می‌آورمت!»

طارمی فعلا با پرسپولیس قرارداد دارد و سال آینده بازیکن آزاد خواهد بود. او می‌تواند بعد از جام جهانی، قطعا به اروپا برود. مهدی عملکرد خوبی داشته و اگر بتواند این وضعیت را ادامه دهد قطعا شانس حضور در تیم‌های خوب اروپایی را خواهد داشت.