مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 3027312154042314645

جریمه 50 هزار دلاری برای شب‌نشین‌ها

حاشیه‌های شب‌نشینی بازیکنان پرسپولیس، قبل از بازی با الاهلی تمامی ندارد. هر روز خبرهای جدیدی از آن اتفاق به گوش می‌رسد و باعث می‌شود هواداران و آنها که از شکست سنگین پرسپولیس مقابل الهلال رنجیده‌اند، بیشتر عصبانی شوند. این بار اما داستان کمی متفاوت است.

براساس پیگیری‌های انجام شده، برانکو همان زمان که متوجه می‌شود چهار بازیکن تیمش چه کاری انجام داده‌اند، به سیم آخر می‌زند و دستور اخراج آنها از تیم را دو روز مانده به بازی با الاهلی صادر می‌کند! اما وساطت بعضی افراد حاضر در اردو و ریش‌سفیدی آنها باعث می‌شود خشم پروفسور تا حدودی فروکش کند. براساس پیگیری‌های لازم، برانکو بازیکنانش را می‌بخشد، اما به آنها می‌گوید اگر پرسپولیس از این مرحله صعود نکند، نفری 50 هزار دلار آنها را جریمه خواهد کرد!

با این حال نفرات متخلف خوش‌شانس بودند که نه اخراج شدند و نه جریمه، چون پرسپولیس موفق به شکست دادن الاهلی شد و به سلامت از آن مرحله عبور کرد. به عقیده خیلی‌ها، برانکو برای بازیکنانش که پس از بازی با الهلال هم به خوشگذرانی پرداخته بودند، جریمه‌هایی را در نظر گرفته است که تا چند هفته دیگر احتمال رسانه‌ای شدنش وجود دارد.