مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2993025408891620958

بازگشت رویایی اوراواردز در لیگ قهرمانان

تیم اوراواردز ژاپن با برتری 4 بر یک مقابل دیگر تیم ژاپنی، کاواساکی به عنوان دومین نماینده شرق آسیا راهی مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد.

اوراواردز در حالی به جمع چهار تیم برتر آسیا راه‌یافت که بازی رفت را با نتیجه 3 بر یک واگذار کرده بود و دیروز هم تا دقیقه 35 با یک گل از مهمان خود عقب بود اما در ادامه با گل‌های کروکی (35)، لوبیاونکیچ (70)، رافائل سیلوا (84) و تاکاگی (85) چهار بار دروازه کاواساکی را گشود و با برتری 5 بر 4 در مجموع دو بازی رفت و برگشت جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را به دست آورد. البته اخراج بازیکن کاواساکی در دقیقه 38 به اوراواردز در این بازگشت رویایی کمک کرد.

پیشتر در دیگر بازی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز تیم گوانگژوی چین توانسته باخت 4 بر صفر دور رفت مقابل شانگهای را با برتری 5 بر یک جبران کند که البته شانگهای در ضربات پنالتی برنده آن بازی شد. با این حساب تیم های پرسپولیس ایران، الهلال عربستان، شانگهای چین و اوراواردز ژاپن، چهار تیم برتر قاره آسیا را تشکیل می‌دهند که باید در مرحله نیمه‌نهایی با یکدیگر روبه‌رو شوند. بازی‌های این مرحله در روزهای چهارم و بیست و پنجم مهر ماه برگزار می‌شود. دو دیدار رفت و برگشت فینال این فصل لیگ قهرمانان آسیا نیز طی روزهای 27 آبان و چهارم آذر برگزار می‌شود و در صورت صعود پرسپولیس به دیدار نهایی، بازی رفت در تهران برگزار خواهد شد.