مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2993024868041432320

کریمی: امیدوارم یک کار مفید برای فوتبال انجام دهم

علی کریمی که در مقطعی چندماهه به‌عنوان دستیار در تیم ملی فعالیت کرد، دیروز در حالی در نخستین نشست خبری رسمی دوران مربیگری‌اش حضور یافت که ابراز امیدواری کرد در دوران مربیگری‌اش در نفت تهران یادگاری برای فوتبال ایران داشته باشد.

کریمی که در آستانه دیدار با گسترش فولاد تبریز رودرروی خبرنگاران قرار گرفته بود، بدون اشاره به رتبه سیزدهمی تیمش در لیگ برتر بازی با تیم‌های قعرجدولی مثل گسترش فولاد را که در رده شانزدهم قرار دارد، سخت دانست و گفت: همیشه بازی کردن مقابل تیم‌های ته جدولی سخت بوده و رقابت مقابل آنها حتی از تیم‌های بالای جدول هم دشوارتر است. گسترش بازیکنان خوبی دارد و با بدشانسی در انتهای جدول قرار دارد. به نظرم بازی خوبی در پیش داریم و هر تیمی بتواند خوب بازی کند می‌تواند پیروز می‌شود.

دومین نکته‌ای که علی کریمی به آن اشاره کرد نیز در نوع خود جالب توجه بود، او گفت:در این مدت که تیم را در اختیار گرفتیم سعی کردیم روی مسائل روحی و روانی بچه‌ها کار کنیم تا در هفته‌های بعدی بتوانیم روی برنامه‌هایمان کار کنیم و بتوانیم تیم را به شرایط ایده‌آل برسانیم. وی که در آغاز راه مربیگری است در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این‌که برای نشستن روی نیمکت مربیگری چقدر انگیزه دارد، خاطرنشان کرد: نمی‌شود گفت هرکسی که بازیکن خوبی بوده است، مربی خوبی هم خواهد شد! سعی می‌کنیم از دوستان و مربیان سابق‌مان استفاده کنیم. طبیعتا راهی که وارد آن شدم راه سختی است، اما دوست دارم در این حرفه یک کار مفید برای فوتبال انجام دهم.

دیروز کارت مربیگری علی کریمی صادر شد تا او مشکلی برای همراهی نفت در بازی امروز نداشته باشد.