مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2992902894127731285

دلخوری برانکو از کمال کامیابی‌نیا

کمال کامیابی‌نیا، بازیکن پرسپولیس اشتباه بزرگی در دیدار الاهلی مرتکب شد. در حالی که قرمزها دقیقه 4 گل زدند و جلو بودند و می‌توانستند بسادگی هر چه تمام الاهلی را ببرند، در دقیقه11 او یک خطای سفت و سخت روی بازیکن الاهلی کرد.

کمال با کف استوک مچ پای بازیکن الاهلی را نشانه رفت و نزدیک بود حتی پای او را بشکند. داور هم بسرعت به این بازیکن کارت قرمز نشان داد تا از زمین مسابقه بیرون برود. این اشتباه مهلک کامیابی‌نیا حتی می‌توانست عامل حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان شود. کمال در سال گذشته هم یکی دو بار از این اشتباهات داشت. قبل از دربی برگشت که 3 بر 2 به نفع استقلال تمام شد، کمال محروم شد و نبودش در باخت پرسپولیس تاثیر زیادی داشت. شنیده می‌شود برانکو بعد از بازی بشدت از کمال کامیابی‌نیا دلخور بود و حتی شاید او را در آینده نیمکت‌نشین کند. کمال هم در پیامی نوشت بازیکن الاهلی زرنگی کرد و باعث شد او از زمین بازی اخراج شود. حال سوالی که پیش می‌آید این است، چرا کامیابی‌نیا با این همه تجربه زرنگی نکرد و نزدیک بود عامل حذف تیمش شود؟

کامیابی‌نیا: از همه عذرخواهی می‌کنم

کمال کامیابی‌نیا، هافبک پرسپولیس با تکل بی‌محابای خود در دقیقه 11 بازی، کارت قرمز گرفت و پرسپولیس را مقابل الاهلی عربستان ده نفره کرد. این بازیکن که در فصل قبل یکی از ارکان موفقیت سرخپوشان بود، بعد از بازی به ما گفت: باید از همه عذرخواهی کنم. در صحنه‌ای که تکل زدم، حتی فکرش را هم نمی‌کردم بازیکن حریف به این سرعت توپ را رد کند. من برای توپ رفتم نه ساق بازیکن، اما در کنترل سرعتم ناموفق بودم و به پای حریف برخورد کردم. هیچ قصدی در کار نبود، اما داور هم سختگیرانه‌ترین تصمیم ممکن را گرفت و مرا اخراج کرد.