مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2992901349285071577
سامان قدوس در آستانه آغاز لیگ اروپا:

می‌خواهیم 6 بازی خود را ببریم

از امشب رقابت‌های لیگ اروپا آغاز می‌شود و سامان قدوس،‌ بازیکن تیم ملی با استرسوندز به تیم زوریا لوهانسک اوکراین می‌رود. سامان عامل اصلی صعود تیمش به مرحله گروهی لیگ اروپا بود. در دو بازی پلی‌آف مقابل گالاتاسرای وپائوک یونان ستاره تیمش بود و سه گل زد. حالا استرسوندز می‌خواهد در اروپا خوش بدرخشد. آنها در گروه j رقابت‌ها با تیم‌های اتلتیک بیلبائو اسپانیا، هرتابرلین آلمان و زوریا لوهانسک اوکراین قرار گرفته‌اند. سامان درباره حضور در این رقابت‌ها و شانس استرسوندز توضیحاتی می‌دهد.

سامان! رقابت‌های لیگ اروپا از امشب شروع می‌شود و تیم شما هم با تیم اوکراینی بازی می‌کند.

هیجان و انگیزه زیادی برای شروع مسابقات داریم. البته در سوئد هوا کم کم سرد می‌شود و فکر می‌کنم زمستان خیلی سختی داشته باشیم. این مساله به نفع ماست و کار را برای رقبایمان در سوئد سخت می‌کند. درباره بازی با تیم اوکراینی هم باید بگویم واقعا دیدار سختی خواهیم داشت. سرمربی تیم، توضیحات کافی درباره آنها و سبک بازی شان داده است. این تیم خیلی تهاجمی است. آنها بازیکنان سرعتی دارند.

فکر می‌کنی می‌توانید در لیگ اروپا موفق باشید؟

ما بخوبی می‌دانیم که فرصت زیادی در اختیارمان نخواهد بود و باید هر مسابقه را کاملا جدی بگیریم. اگر بتوانیم خود واقعی‌مان باشیم، شانسمان برای موفقیت خیلی زیاد خواهد بود. همان‌طور که گفتم، بازی‌ها برای ما هیجان‌انگیز اما سخت خواهد بود. شش مسابقه خواهیم داشت و تمام تلاش مان را می‌کنیم تا در هر بازی برنده باشیم.

سوال ما هم درباره تیم ملی ایران است و شرایطی که داری. آیا مشکلت برای حضور در بازی‌های ایران حل شده است؟

بله، تاحدود زیادی کارها انجام شده و ان‌شاءالله مشکلی برای حضور در دیدارهای پیش رو نخواهم داشت. می‌توانم از بازی روسیه برای ایران بازی کنم.

البته قبل از آن بازی هم با توگو دیدار می‌کنیم.

درباره این مسابقه هم چیزهایی شنیده‌ام. بی صبرانه منتظر هستم تا بازی‌های تیم ملی از راه برسد و بتوانم برای کشورم به میدان بروم.

حرفی مانده که بزنی؟

باید تشکر کنم از همه ایرانی‌ها که در این مدت از من حمایت زیادی کردند، بویژه در فضای مجازی.