مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2992887884349333882
پرسپولیس ناچار است در عمان به مصاف الهلال برود

حسـرت بـازی در تهــران

وقتی سوت پایان بازی با الاهلی زده شد دوباره فکر خیلی‌ها به این سمت رفت که کدام کشور و کدام شهر از پرسپولیس میزبانی خواهند کرد تا به مصاف نماینده عربستان برود؟ جالب است پرسپولیس تا اینجای کار ده بازی در لیگ قهرمانان انجام داده است که فقط در دو بازی میزبان بوده که یک بازی هم بدون تماشاگر بوده است!این بار هم باید در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف الهلال عربستان برویم که به دلیل مشکلات سیاسی که کشورش در آن دخیل بوده حاضر نیست برای بازی با پرسپولیس به ایران بیاید.

پس از بازی با الاهلی وقتی از طاهری در این باره سوال شد که کدام کشور میزبان احتمالی پرسپولیس است او این واکنش را نشان داد: حضور در کشور ثالث بستگی به عوامل مختلفی دارد. ما هماهنگی داخلی را انجام می‌دهیم و کشور ثالث هم باید اجازه بازی کردن بدهد. در امارات این همکاری با ما نمی‌شود و حتی زمانی که در باشگاه ایرانیان اردو داشتیم ورزشگاه دیگری را برای مسابقه به ما نمی‌دادند. نمی‌توانیم امارات و شهر دبی که برای ما خیلی بهتر است را انتخاب کنیم. ما بناچار مسقط را معرفی کردیم. این اتفاق در حالی افتاده است که باشگاه الهلال عربستان به صورت رسمی اعلام کرد در روز چهارم مهر ماه امسال در ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی، پایتخت امارات از تیم پرسپولیس میزبانی می‌کند.

حال سوال اینجاست که آیا واقعا نمی‌شود شرایطی فراهم شود که کشوری غیر از عمان، میزبان بازی پرسپولیس و الهلال باشد؟چرا مسئولان باشگاه بزرگ پایتخت هزینه نمی‌کنند تا با رایزنی، یکی از کشورهای آسیای شرقی را به عنوان میزبان خودشان معرفی کنند.شکی وجود ندارد بازی در عمان کاملا به نفع الهلال است و در این بازی مثل بازی اول دو تیم که چند هفته قبل برگزار شد هزاران هوادار عرب به ورزشگاه خواهند رفت و شرایط سختی را برای پرسپولیس رقم خواهند زد!