مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2990215001766151261

نظرات خوانندگان

عباس رضوی از قم: دیگه اعتراض نمی‌کنیم چرا صفحات کم شده است. اعتراض کردیم جای این‌که صفحات اضافه شود، دو صفحه هم به‌خاطر آگهی کم شد.

علی حسن بیگی از شیراز: باسلام حضورکارکنان خدوم و زحمتکش هفته‌نامه تپش. قول داده بودید صفحات را به سابق(16صفحه) برسانید ضمن این‌که انجام ندادید مطالب صفحات بیشتری را حذف و به تبلیغات اختصاص داده‌اید. لطفا قدری هم به نظرات خوانندگان توجه کنید.

یک خواننده: به جای تپش آگهی چاپ کنید خیال ما و خودتان را راحت کنید. اعتبار تپش را به تاراج نبرید. هشت صفحه کردید و به حالت قبل برنگشت. حالا هم آگهی جای مطالب چاپ می‌کنید.

تپش: همراهی شما خوانندگان گرامی با تپش و جایگاه ویژه آن باعث شده این ضمیمه با حجم بالای آگهی روبه‌رو شود که امیدواریم افزایش آگهی‌ها نویدی برای افزایش صفحه‌های تپش باشد.

مهین نجارزاده از کرمان: باعرض سلام و خدا قوت خدمت شما عزیزان طبق هر هفته خواستم تشکر و قدردانی کنم بابت زحماتتان امیدوارم بزودی صفحات ضمیمه تپش زیاد شود و به روال قبل برگردد. من هرهفته منتظر این اتفاق خوشایند هستم، این هفته هم تلنگر، بیشتر بدانیم، پرونده خانواده و خاطرات و خطرات آقای دکتر قربانزاده خیلی خوب بود.

داوودعلی اعتمادی‌فرد از شا هین ویلای کرج: با عر ض سلام و خدا قوت خدمت شما زحمتکشان روزنامه جام‌جم خصوصا تهیه‌کنندگان تپش. تهیه گزارش از اخاذی در پوشش خواستگار می‌تواند برای جوانان آگاهی بخش باشد.