مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2984052348839312669
بازی هفته

مرگ خارجی

این هفته خبر خوبی برای طرفداران سبک مخفیکاری داریم و آن هم انتشار نسخه‌ مستقل و اسپین آف Dishonored 2 با عنوان Death of the Outsider است. مجموعه‌ دیسآنِرد و سازنده‌ آن یعنی Arkane Studio با جوایز فراوان و متعددی که به دست آورده‌اند، دیگر به معرفی نیاز ندارد.

در بازی جدید نیز که بر پایه‌ گیم‌پلی و سبک هنری دیس‌آنِرد 2 ساخته شده شما هدایت یک قاتل خفن با قدرت‌های ماورایی به اسم بیلی لورک را به عهده دارید. او شهرت خوبی ندارد و حالا که دوباره با استاد و مربی‌اش Daud متحد شده قصد دارد بزرگ‌ترین نقشه‌ قتلی را که تا به حال به مخیله‌ کسی هم نرسیده، اجرایی کند. این نسخه جدید تمام ویژگی‌های بارز و برتر مجموعه‌ دیسآنِرد شامل سیستم مبارزات خشن و سریع، طراحی مراحل منحصر‌به‌فرد و قصه‌گویی تعاملی را که تصمیم‌های شما را در سرنوشت داستان تاثیرگذار می‌کند، دارد. این بازی را می‌توانید روی کنسول‌های PS4 و Xbox One یا روی رایانه‌های شخصی خود تهیه کرده و برای تجربه‌ آن به نسخه‌ دوم نیاز ندارید!

ملاقات با مادر حرص‌ها!

دومین بازی هفته احتمالا کاندیدای بهترین نقش‌آفرینی سال یا حداقل بهترین بازی PC خواهد بود. Divinity Original Sin II پس از مدت‌ها قرار داشتن در بخش اِرلی اکسس استیم، این هفته منتشر می‌شود. داستان و ماجراهای بازی در ادامه‌ نسخه‌ اول است و شما بار دیگر در دنیای پهناور Rivellon قرار می‌گیرید، جایی که می‌توانید آزادانه به هر سمتی که می‌خواهید بروید، با تمام حیوانات گفت‌و‌گو کنید، امکان کشتن تمام NPCها را داشته باشید و تعاملات فراوانی با محیط انجام دهید و مطمئن باشید هر کار و فعالیتی که انجام می‌دهید در روند داستان تاثیرگذار بوده و نتایج و عواقب آن را تجربه خواهید کرد.

برخلاف نسخه‌ قبلی، در اینجا بازی را می‌توانید چهار نفره نیز همراه دوستان آفلاین یا آنلاین تجربه کنید. همچنین نژادهای جدیدی به بازی اضافه شده که می‌توانید آنها را انتخاب کرده یا نژاد دلخواه خود را بسازید و شاهد باشید که چگونه دنیای بازی و کاراکترهای آن نسبت به شخصیت‌های شما و نژاد و پیش‌زمینه‌شان واکنش نشان می‌دهند.