مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2953485952657621009
ادعای جالب بازیکن تکنیکی استقلال

شجاعیان: از قائدی دریبل زدن یاد می‌گیرم!

داریوش شجاعیان هر روز بهتر از دیروز. شاید او نتوانسته باشد انتظارات را تا آنجا که هواداران توقع داشتند به جا بیاورد، اما در هر صورت او داریوش شجاعیان است و ریتم خاصی به بازی‌های استقلال داده است.

خودش درباره بازی با تراکتورسازی می‌گوید: «از هواداران بسیار سپاسگزاریم بابت تحملی که به خرج دادند تا بتوانیم در مسیر پیروزی قرار بگیریم. شاید ما مقداری حرکت در مسیر کسب سه امتیاز را دیر آغاز کردیم، اما در نهایت توانستیم هر سه امتیاز را کسب کنیم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.»

او این را گفت و ادامه داد: «شیوه بازی استقلال نسبت به به‌ فصل‌های گذشته تغییر کرده است و در طول این سه هفته نیز نشان دادیم در مسیر رو به جلو حرکت می‌کنیم. کسب هر سه امتیاز در بازی مقابل تراکتورسازی اهمیتی بسیار بالا برای ما داشت و خوشحالیم که هواداران خود را راضی به خانه فرستادیم. از آنها می‌خواهیم تا پایان فصل تیم خود را حمایت کنند تا بتوانیم به خواسته آنها،‌ بازیکنان و کادر فنی برسیم.»

شجاعیان در پایان اظهار نظری جالب می‌کند.آنجا که به او گفتیم نظرت درباره مهدی قائدی و دریبل‌هایی که می‌زند چیست، که او این واکنش را نشان داد: «مهدی قائدی از صمیمی‌ترین دوستان من در تیم استقلال است و همه بازیکنان تیم مراقب او هستند و از دریبل‌هایی که او در طول بازی می‌زند درس می‌گیریم. باید بزرگ‌ترهای تیم از چنین بازیکنانی مراقبت کنند و به آنها توجه داشته باشند؛ چراکه در ابتدای مسیر فوتبالی خود قرار دارند و قطعا با اتفاقات و تجربه‌هایی جدید روبه‌رو خواهند شد که نیازمند همیاری هستند.»