مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2953485466579005975
مذاکره پرسپولیسی برای تغییر اسپانسر

ترابرد روی اپراتور رقیب!

چند روز پیش و انتشار یک عکس از جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس. عکس حالتی کاملا عادی داشت، اما نگاه تیزبین خبرنگاران به گوشه‌ای از عکس یک راز را برملا کرد؛ رازی که خبر از مذاکره پرسپولیسی‌ها با یک اپراتور تلفن همراه را می‌دهد.

احتمالا وقتی سرخپوشان داشتند عکس یادگاری می‌گرفتند فراموش کرده بودند تخته وایت برد را پاک کنند. چه اگر این طور نبود کسی متوجه نمی‌شد نخستین بحث یکی از جلسه‌های هفته قبل آنها پایان همکاری با اپراتوری است که این روزها تبلیغش روی پیراهن سرخپوشان درج می‌شود.

البته آنچه باعث می‌شود این شایعات رنگ واقعیت به خودش بگیرد این است که با وجود درج مجدد اپراتور سابق روی پیراهن پرسپولیسی‌ها هنوز هیچ قراردادی به طور رسمی ثبت نشده و فعلا همه چیز به صورت قول و قرارهای شفاهی آن هم فقط برای بازی با نفت توافق شده است!

براساس اخبار رسیده مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکراتی به صورت موازی با مدیران شرکت اپراتور رقیب انجام داده‌اند و در صورتی که توافق نهایی با اپراتور فعلی به دست نیاید این اپراتور جایگزین آن می‌شود. این تصمیم طاهری البته مخالفانی هم درون باشگاه داشته چراکه منتقدان اعتقاد دارند جا انداختن یک سامانه پیامکی جدید به جای سامانه قبلی زمانبر است و قطعا درآمدهای پرسپولیس کاهشی چشمگیر خواهد داشت. خیلی‌ها هم می‌گویند این کار برای این است که اپراتور سابق را تحت شرایط رقابت قرار بدهند تا پرداختی‌ها و بندهایی که قرار است در قرارداد گنجانده شود بیشتر به نفع پرسپولیس باشد.