مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2953315939180638853

نشست کی‌روش و تاج برای بررسی برنامه تیم‌ ملی

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران به احتمال زیاد امروز وارد ایران می‌شود. البته بعضی‌ها می‌گویند فردا به تهران می‌رسد.

زمان بازگشت کی‌روش آن‌قدرها مهم نیست، بلکه اتفاقاتی که قرار است با این بازگشت رخ دهد مهم است. تیم ملی ایران اخیرا دستخوش حوادث و اتفاقاتی شده که کی‌روش قرار است درباره این مسائل با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال حرف بزند. در این جلسه همچنین قرار است برنامه‌های تیم ملی برای سفر به کره جنوبی و بعد بازی با سوریه هم نهایی شود. تیم ملی ایران احتمالا کاروانی 50 نفره در سفر به کره جنوبی خواهد داشت. تا به حال 30 بلیت برای این سفر تهیه شده که متعلق به بازیکنان و کادر فنی و بیزینس کلاس است. برای معدود دفعات در سال‌های اخیر است که فدراسیون فوتبال برای کلیه اعضای کادر فنی و بازیکنان بلیت بیزینس تهیه می‌کند. قرار است تیم ملی ابتدا به امارات سفر کند و سپس از دبی با پرواز امارات راهی کره جنوبی شود. این پرواز هم آنچنان طولانی نیست. در صورتی که کره جنوبی شهری غیر از سئول را به عنوان میزبان بازی انتخاب می‌کرد، ایران با پرواز چارتر راهی کره می‌شد، ولی از آنجا که بازی در سئول است، فدراسیون ترجیح داد بلیت بگیرد و با پرواز امارات تیم ملی را عازم این کشور کند.

امضای توافق‌نامه دیدار ایران و روسیه

توافق‌نامه برگزاری دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه امضا شد.

از چندی پیش، برگزاری دیدار ایران و روسیه در 18مهر قطعی شده در حالی که خبری از جزئیات برگزاری این دیدار نبود چراکه توافق‌نامه برگزاری این دیدار هنوز بسته نشده بود و حتی مشخص نبود، این دیدار در کدام کشور برگزار می‌شود. در همین ارتباط، گویا فدراسیون‌های دو کشور بتازگی و طی روزهای گذشته، توافق‌نامه برگزاری این دیدار را امضا کرده‌اند و به طور حتم این دیدار، 18 مهر در کشور روسیه برگزار می‌شود.