مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2953313512350714908
جباروف: می‌خواهم باز هم گل بزنم

بعد هر گل پُشتک می‌زنم

سرور جباروف، اولین گل سه امتیازی خود را برای استقلال به ثمر رساند. این بازیکن یک شوت زیبا زد و به نوعی محبوبیت خود را میان هواداران بیشتر کرد.

سرور درباره گلی که زد می‌گوید: پاس خوبی به من دادند و فضا برای شوت‌زنی مهیا بود. من هم از این فرصت استفاده کردم و شوت زدم که توانستم گل بزنم. بسیار هیجان‌زده هستم و می‌خواهم باز هم برای استقلال گلزنی کنم. فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و بسیار خوشحالم این برد با گل من به دست آمد.

او درباره برد مهم استقلال مقابل تراکتوسازی توضیح می‌دهد: برد بسیار با ارزشی بود. هفته گذشته هم این شانس را داشتیم که برنده زمین مسابقه را ترک کنیم اما این اتفاق نیفتاد تا اولین برد ما روز گذشته ثبت شود. در هفته‌های گذشته با تمریناتی که کادرفنی برای ما در نظر گرفت، پیشرفت داشتیم اما هفته به هفته بهتر می‌شویم.

او درباره شادی گلش در کنار هواداران می‌گوید: ورزشگاه آزادی با حضور هواداران بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است. روز جمعه طرفداران استقبال بسیار خوبی داشتند و همه ما از این موضوع خوشحال بودیم. آنها پیش از شروع مسابقه هم بارها من را تشویق کردند و خوشحالم که گلزنی من باعث شادی آنان شد. بعد از گل نیز تصمیم گرفتم به سمت هواداران بروم تا احساسات و شادی خودم را با آنها شریک شوم. جباروف درباره پشتک بعد از گلزنی هم با لبخند می‌گوید: در هر تیمی حضور داشتم، پس از هر گل پشتک می‌زدم. این شادی معروف من است و گلم را به هواداران تقدیم می‌کنم.