مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2949565064928770159
پلان آخر

عادت موتورسواری

فرهاد آئیش بزرگ‌ترین موهبت خداوندی به خودش را شاکر بودن می‌داند و اعتقاد دارد آدم اگر همه چیز داشته باشد اما راضی نباشد، فایده ندارد.

این بازیگر در برنامه «شب‌های فیروزه‌ای» صحبت‌هایش را با این جملات آغاز کرد و گفت؛ همیشه و در هر شرایطی از زندگی‌اش راضی بوده است. ویژگی جالبی از این بازیگر که در برنامه درباره آن صحبت شد موتورسواری‌اش بود. آئیش اعلام کرد دو موتور کوچک و بزرگ دارد و 80درصد مواقع با آنها در خیابان تردد می‌کند. آن‌طور که خودش گفت به آشپزی علاقه دارد و غذاهای هندی و چینی درست می‌کند و 20 سال است که غذاهای گیاهی مصرف می‌کند و تنها یک‌سال است به توصیه پزشک گوشت می‌خورد. آئیش در برنامه یکی از سخت‌ترین نقش‌هایش را روحانی سریال پرده‌نشین عنوان کرد.

تمیز و مرتب بودن

در شب حضور کوروش تهامی در خندوانه معلوم شد که او خیلی آدم مرتب و تمیز و به قول خودش وسواسی است و این‌که از جمله علاقه‌هایش یکی خرید کردن است و تمایل دارد پس از خرید خودش آنها را مرتب کند. تهامی در خندوانه خاطراتی از همکاری با پرویز پرستویی و رامبد جوان هم تعریف کرد. از صبر پرویز پرستویی که با وجود این‌که دو شب پیاپی نوبت به بازی‌اش نرسید در صحنه تا صبح حاضر شد و ابراز ناراحتی نکرد و همچنین با اشاره به سریال نشانی به کارگردانی رامبد جوان از شور و هیجان فراوان او در صحنه یاد کرد. وقتی از تهامی درباره اولویت‌هایش سوال شد، گفت در زندگی دنبال آرامش و محبت است و کوچک‌ترین کدورتی را نمی‌تواند تحمل کند. در زمینه کاری نیز و در رفتار با همکاران مراقبت می‌کند که باعث ناراحتی‌شان نشود.

دوران طلبگی

رضا کیانیان در روز میلاد امام رضا(ع) در برنامه «من و شما» سعی کرد با صراحت حرف بزند و حتی از مجری خواست سوال‌های صریح‌تری بپرسد. کیانیان درباره همه چیز صحبت کرد. یکی این‌که از امام رضا(ع) آیین گفتمان و مباحثه کردن را یاد بگیریم یا وقتی امامی داریم که ضامن آهو شدند ما هم سعی کنیم به حیوانات آسیب نزنیم. صحبت سمت دوران طلبگی کیانیان هم رفت. این بازیگر گفت برای پیدا کردن جواب سوال‌هایش درباره زندگی و مرگ و حقیقت وجودی انسان سراغ حوزه رفت تا درس طلبگی بخواند. کیانیان در بخشی از برنامه در پاسخ مجری درباره اجرا گفت پیشنهاد فراوان داشته و توان اجرای برنامه‌های گفت‌وگو محور با سوال‌های صریح را دارد. از کمکش به بازیگران جوان هم حرف زد و این‌که پس از هر اثری آنها تبدیل به دوستان صمیمی‌اش می‌شوند.

داشتن پرنده سخنگو

اعلام 45 سالگی شهرام حقیقت‌دوست در «دورهمی» حسابی مهران مدیری را به تعجب واداشت. تا جایی که پرسید چه کار می‌کند که جوان مانده است. پاسخ حقیقت‌دوست، سخت نگرفتن زندگی بود و این‌که از کنار مسائلی که او را اذیت می‌کند رد می‌شود. حقیقت‌دوست نحوه ورودش به بازیگری را دانشگاه عنوان کرد و گفت در دانشگاه موسیقی و همچنین نمایش قبول شد و از این‌که بین این دو موسیقی را انتخاب نکرد ناراحت نیست. از توانایی پرنده سخنگویش که از سیروس گرجستانی گرفته نیز صحبت کرد. این‌که شعر حافظ می‌خواند و بخشی از مونولوگ تئاتری را که گرجستانی در آن بازی می‌کرد حفظ بود. با توجه به گفته‌هایش گویا از بابت محبوبیت سریال خط قرمز اذیت هم شد. چرا که با آشکار شدن شماره موبایل و آدرس خانه‌اش مجبور شد خانه‌اش را عوض کند.