مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2920320729550620800

صداوسیما خانه کلاه قرمزی است

مدیر شبکه دوی سیما، ضمن اعلام خبر ساخت سری سوم مجموعه «محله گل و بلبل» برای پخش در ایام زمستان، از پیگیری‌های جدید تلویزیون برای بازگشت مجموعه «کلاه قرمزی»‌ خبر داد.

محمدرضا جعفری‌جلوه در گفت‌وگو با ایسنا با اعتقاد بر این‌که هیچ زمانی درهای تلویزیون و شبکه دوی سیما روی کلاه قرمزی بسته نبوده است، اظهار کرد:‌ اگر مشکلاتی وجود داشته، از سوی خارج از رسانه ایجاد شده و مانعی نیست که از سوی رسانه ملی شکل گرفته باشد، اما به هر حال احساس می‌کنم با واقع‌بینی و نگاه حرفه‌ای‌تر، راه می‌تواند متناسب‌تر طی شود.

او ادامه داد: من ناامید نیستم و هیچ زمان ناامید نبوده‌ام. حسم این است که صداوسیما و شبکه دو، خانه کلاه قرمزی است. کلاه قرمزی به این مجموعه تعلق دارد و این مجموعه هم به کلاه قرمزی متعلق است. سال‌هاست که این دو با هم این راه را طی کرده‌اند و سرنوشت‌شان به هم گره خورده است. مدیر شبکه دوی سیما درباره‌ حاشیه‌های توقف مجموعه «محله گل و بلبل» ‌به دلیل آنچه مشکل مالی عنوان می‌شود، اظهار کرد: برنامه «عمو پورنگ» مشکلی نداشته است. سری دوم این مجموعه همچون سری اول در 90 قسمت روی آنتن رفت و پخش شد و طبیعی است که پس از 90 قسمت استراحتی به عوامل برنامه داده شود تا آماده‌سازی و تدارک برای سری جدید این برنامه داشته باشند.