مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2920234675715086586

قهر همسر با قتل برادر گره خورد

مرد میانسال در جریان دعوای خیابانی با داماد خانواده، او را با ضربه چاقو از پای درآورد. متهم مدعی است قصد بازگرداندن همسر و فرزندانش را به خانه داشته است.

به گزارش جام‌جم، شامگاه 24 تیر امسال وقوع درگیری مقابل خانه‌ای در خیابان مرتضوی به پلیس تهران اعلام شد.

با حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد درگیری بین ابوالفضل 40 ساله و دامادشان به نام تقی 42 ساله به وقوع پیوسته که با دخالت ماموران درگیری بین این دو نفر پایان گرفت.

با پایان درگیری ماموران اقدام به ترک محل کرده اما دوباره به آنها اعلام شد ابوالفضل و تقی دوباره با هم درگیر شده‌اند. ماموران وقتی در محل حاضر شدند، دریافتند ابوالفضل از سوی تقی و از ناحیه سینه مجروح شده است. تقی در محل دستگیر شد و ابوالفضل به بیمارستان انتقال یافت.

ساعت یک بامداد به کلانتری 112 ابوسعید اعلام شد ابوالفضل بر اثر شدت ضربه فوت کرده که بلافاصله موضوع به قاضی کشیک ویژه دادسرای امور جنایی و پلیس آگاهی اعلام شد .

متهم به قتل دیروز به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و به قاضی پرونده گفت: می‌خواستم برادرزنم را بترسانم، نمی‌خواستم او به قتل برسد و از کاری که انجام دادم پشیمانم. سال‌هاست تریاک مصرف می‌کنم و به دلیل اعتیادم همسرم با من درگیری داشت. چهار ماه پیش که دوباره با هم دعوا کردیم او و بچه‌ها خانه را ترک کردند و به خانه مادرزنم رفتند.

وی افزود: شب قبل از جنایت سراغ همسرم رفتم تا با هم حرف بزنیم. هر چه در زدم کسی توجهی نکرد. خانواده‌اش از من خواستند از آنجا دور شده و دیگر مزاحمشان نشوم. چند ساعت بعد یکی از برادرزن‌هایم سراغم آمد که در را باز نکردم. او رفت و نیم ساعت بعد دو برادرزنم و دوستانشان آمدند. آنها در می‌زدند و حاضر نبودند محل را ترک کنند. عصبانی شدم و با برداشتن چاقوی آشپزخانه سراغشان رفتم تا آنها را بترسانم که از آنجا بروند. به خیابان که رفتم، با هم درگیر شدیم و نمی‌دانم چطور یکی از برادرزن‌هایم را با چاقو مجروح کردم.