مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2920179714899786979

10 مرداد تاریخ انتشار جدیدترین آلبوم «دنگ شو»

تازه‌ترین آلبوم گروه موسیقی «دنگ شو» با عنوان «مدّ و نای» 10 مرداد در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

حمید خسروبیگی مدیر برنامه‌های گروه دنگ شو با اعلام این خبر به مهر توضیح داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته روز سه‌شنبه 10 مرداد تازه‌ترین آلبوم گروه دنگ شو با عنوان «مد و نای» در بازار موسیقی منتشر می‌شود. به هر حال آنچه در آلبوم جدید گروه نسبت به سایر کارهای قبلی متمایز است تنظیمات جدید و توجه بیشتر به موسیقی الکترونیک است که به طور حتم برای طرفداران می‌تواند نکته جالب توجهی باشد.

وی اظهار کرد: در آلبوم جدید علاوه بر حضور نوازندگان همیشگی گروه، نوازندگان مهمان هم داریم و فکر می‌کنم با توجه به محتوای متفاوت اثر دوستداران گروه دنگ شو شاهد رونمایی از یکی از متفاوت‌ترین آلبوم‌های گروه طی سال‌های اخیر خواهند بود.

وی ادامه داد: ما بعد از انتشار آلبوم و مراسم رونمایی که در تاریخ 13 مرداد برگزار می‌شود، برنامه‌ریزی‌های لازم را برای برگزاری کنسرت در تهران و شهرستان‌ها انجام دادیم که در این میان برگزاری کنسرت در اصفهان، شیراز و بابلسر قطعی شده است. ضمن این که تمایل گروه بر این است تا کنسرت‌های تهران در فضای باز برگزار شود اما هنوز در این مورد اطلاع دقیقی نمی‌توانم بدهم چون این موضوع نیازمند فراهم شدن امکاناتی است که باید به قطعیت لازم برسد. مدیر برنامه‌های گروه «دنگ شو» در پایان صحبت‌هایش بیان کرد: بعد از برگزاری کنسرت گروه در روزهای 20 و 23 تیرماه که با موفقیت برگزار شد و به نوعی خداحافظی گروه با قطعات قدیمی بود، بنا داریم تا چند روز آینده قطعه جدیدی را در فضای مجازی منتشر ‌کنیم. این در حالی است که پیش از این هم قطعات «چی زی» و «خطا کردم» نیز طی هفته‌های گذشته منتشر شده بود که خوشبختانه بازتاب خوبی هم میان طرفداران داشت. «دلتنگ شو»، «اتاق گوشواره»، «شیراز چل ساله» آلبوم‌هایی است که گروه «دنگ شو» طی سال‌های اخیر منتشر کرده است.