مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2920165621160512240

امنیت خاطر حجاب برای بازیگران زن

رابعه مدنی، بازیگر سینما و تلویزیون همزمان با هفته عفاف و حجاب گفت: امروزه حجاب اسلامی برای بازیگران زن امنیت خاطر است و من بسیار خرسندم که به‌عنوان یک بازیگر وقتی در پروژه‌ای حضور پیدا می‌کنم آن محیط را برای خودم امن می‌بینم.

بازیگر فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه» به سینما‌پرس گفت: به لطف الهی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شرایط حوزه فرهنگ و هنر بخصوص سینما با دوران رژیم پهلوی تفاوت‌هایی آشکار کرده است؛ اگر در آن دوران هر بازیگری به‌دلیل محیط فاسد نمی‌توانست در آثار سینمایی حضور پیدا کند، امروزه با آرامش خاطر سر صحنه می‌رود و کارش را انجام می‌دهد و اطمینان دارد هیچ نگاه ناپاکی در پی او نیست.مدنی خاطرنشان کرد: هیچ زنی نباید به واسطه بی حجابی و عدم حفظ حجاب اسلامی این اجازه را به شخص و اشخاصی بدهد که به او به عنوان یک کالا و ابزار نگاه کنند. هر زن باید حرمت خود، خانواده‌اش و جامعه و حکومتش را حفظ کند و قدر نعمت حجاب و حیا را بخوبی بداند.

او تأکید کرد: من گاهی افرادی را مشاهده می‌کنم که اهل حجاب نیستند و تحمل حجاب برایشان سختی دارد. دوست دارم در اینجا به این افراد به‌عنوان یک مادر توصیه کنم که به حفظ حجاب اسلامی پایبند باشند و قدر این نعمت الهی را بخوبی بدانند.