مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2920085456234027890

«هاتف» برای محرم کلید می‌خورد

پیش تولید سریال «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه‌کنندگی نعمت چگینی که در ده قسمت 50دقیقه‌ای برای پخش در ماه محرم تولید می‌شود به روزهای پایانی نزدیک می‌شود.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، نعمت چگینی، تهیه‌کننده این سریال خبر از انتخاب بیش از 80 درصد از بازیگران اصلی سریال داد و افزود: یکی دو نقش اصلی ما بزودی انتخاب خواهند شد و کار تصویربرداری از اواخر تیرماه در تهران آغاز می‌شود. چگینی افزود: این سریال ویژه ماه محرم است و در گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم تولید می‌شود تا از یکی از شبکه‌های سراسری روی آنتن برود.

تهیه‌کننده سریال «برادر» افزود: تهران (جنوب شهر، طرشت، شهرک غرب، صادقیه و نارمک) و عراق (کربلا) لوکیشن‌های اصلی این سریال هستند که در 75 روز (دو ماه و نیم) کار تصویربرداری این سریال به طول خواهد انجامید. فروغ فروهیده این سریال را نوشته است و پیش‌بینی می‌شود در دهه دوم ماه محرم سریال هاتف روی آنتن برود.

حمید گودرزی، محمد حاتمی، شهرام قائدی، محمد فیلی، کاظم بلوچی، سیدمهرداد ضیایی، بهزاد خداویسی، مریم بوبانی، کمند امیرسلیمانی، مریم کاویانی، الهه حسینی و... بازیگران این سریال هستند.