مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2920072950981691562

بازگشت چلسی به خریدهای گرانقیمت تابستانی

درحالی که باشگاه‌های مطرح انگلیس طی روزها و هفته‌های گذشته خریدهای مختلف و بعضا گرانقیمتی را به لیست خود اضافه می‌کردند، هیچ نام و نشانی از چلسی در این میان دیده نمی‌شد. این درحالی است که در سال‌های گذشته آبی‌های لندن در این‌گونه اقدامات گوی رقابت‌ را از دیگر تیم‌ها ربوده بودند. حالا پس از چند هفته سکوت و بی‌خبری، چلسی با خرید هافبک موناکو به صدر اخبار نقل و انتقالات لیگ جزیره بازگشت.

آن‌طور که رسانه‌های انگلیسی گزارش داده‌اند تیمو باکایوکو، بازیکن 22 ساله موناکو با امضای قراردادی پنج ساله به ارزش 40 میلیون پوند راهی چلسی شد. او که از مدت‌ها پیش مدنظر سران تیم لندنی قرار داشت، سرانجام با پیشنهاد نهایی قهرمان سابق اروپا موافقت کرد و قرار شد پیراهن شماره 14 چلسی را به تن کند. پس از آنتونیو رودریگو و ویلی کابایرو، باکایوکو سومین خرید تابستانی چلسی به حساب می‌آید.

با آمدن باکایوکو به استمفوردبریج، تا حدود زیادی وضعیت ماتیچ نیز در این تیم مشخص شده است. درحالی که طی هفته‌های گذشته، خبرهای فراوانی در مورد جدایی ماتیچ از جمع آبی‌های لندن شنیده شده بود، باشگاه‌های یوونتوس و منچستر یونایتد برای به خدمت گرفتن او ابراز تمایل کرده بودند.