مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2919869426981800005

بزرگ ترین غار آکواریوم ایران در همدان

مدیرعامل مجموعه دهکده گنجنامه همدان گفت: بزرگ ترین غار آکواریوم ایران در مساحتی بالغ بر یک هزار متر در گنجنامه همدان پذیرای گردشگران است.

سعید ترابیان اظهار داشت: با توجه به اینکه گردشگری محور توسعه استان عنوان شده ایجاد زیر ساختهای گردشگری متناسب با طبیعت زیبای همدان برای جذب گردشگران داخلی و خارجی ضرورت دارد که راه‌اندازی غار آکواریوم بزرگ و منحصر به‌فرد کشور از جمله آن است.

ترابیان بیان کرد: این غار آکواریوم زمستان گذشته پذیرای راهنمایان گردشگری جهان بود که استقبال زیادی از آن انجام گرفت.

وی تصریح کرد: توجه و حمایت مسئولان به نوعی دلگرمی برای سرمایه‌گذاران است تا آنها بتوانند کار خود را به صورت جدی ادامه دهند.

مدیرعامل مجموعه دهکده گنجنامه تکریم بازدیدکنندگان و مسافران را اولویت کاری دهکده گنجنامه دانست و گفت: آموزش‌های لازم به تمامی کارکنان دهکده گنجنامه همدان داده شده ‌تا بهترین عملکرد و برخورد را در مواجهه با مسافران و گردشگران داشته باشند چراکه رضایتمندی مسافران از اهمیت بالایی برخوردار است.

ترابیان عنوان کرد: غار آکواریوم زیبا و شگفت انگیز گنجنامه در مساحتی بالغ بر 1000 متر مربع و ارتفاع متغیر 2.5 تا 15 متر با ظرفیت 85000 لیتر در سالن اصلی دارد.

وی بیان کرد: این غار آکواریوم دارای آکواریوم نگهداری سفره ماهی و ستاره دریایی همچنین آکواریومهای پلنت به ابعاد 3*2 است که در نوع خود بی نظیر بوده و محوطه نگهداری مجموعه ای از بهترین نمونه های نادر زیست محیطی و خزندگان سراسر جهان است.