مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885838218519060200

جابر انصاری: گفته بودم ماندن در استقلال افتخار است

جابر انصاری قرارداد خود را با استقلال تمدید کرد. بعضی‌ها تصور می‌کردند پس از حضور داریوش شجاعیان در این باشگاه، احتمالا جابر استقلال را ترک می‌کند، چراکه احتمال نیمکت‌نشینی‌اش زیاد است. به هر حال شجاعیان قرار است وینگر چپ باشد و جابر هم فصل گذشته بیشتر در این پست بازی کرد. انصاری پس از تمدید قرارداد با استقلال، گفت‌وگوی کوتاهی با جام ورزشی انجام داد.

قراردادت را تمدید کردی. چه شد که چنین تصمیمی گرفتی.

من قبل از پایان رقابت‌های لیگ برتر گفته بودم دوست دارم در استقلال بمانم و به کارم ادامه دهم. گفته بودم ماندن در این باشگاه برای من افتخار است. خب پیشنهادهایی هم در این مدت بود ولی دوست داشتم در استقلال بمانم و صحبت‌هایی با آقای منصوریان داشتم. ایشان هم نظرش روی ماندن من مثبت بود و در نهایت تصمیم گرفتم بمانم. البته صحبت‌هایی هم با آقای افتخاری داشتم و سر جزییات قرارداد توافق کردیم و قرار شد دو فصل دیگر در باشگاه استقلال بمانم.

تا اینجا عملکرد استقلال در نقل و انتقالات را چطور دیدی؟

باشگاه و کادر فنی در این مدت خیلی تلاش کرده‌اند تا هم قرارداد بازیکنان تمدید شود و هم بازیکنان جدید را جذب تیم کنند. ان‌شاءالله امسال دوباره تیم خوب و قدرتمندی خواهیم ساخت. با این تلاشی که مسئولان می‌کنند، قطعا چنین اتفاقی می‌افتد.

فکر می‌کنی فصل بعد استقلال می‌تواند موفق باشد؟

قطعا هدف ما همین خواهد بود. فصل گذشته در استقلال نتوانستیم قهرمان لیگ برتر شویم. ما در نیم‌فصل اول لیگ برتر اشتباهاتی داشتیم و امتیازاتی از دست دادیم. اگر این امتیازها را از دست نمی‌دادیم قطعا شرایط فرق می‌کرد و حتی می‌توانستیم در پایان فصل قهرمان شویم.

پس قطعا فصل بعد می‌خواهید جبران کنید.

بله همین طور است. هم قصد داریم در لیگ برتر نتایج بهتری به دست بیاوریم و هم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا.

جدایی کاوه رضایی از استقلال هم خیلی جنجالی بود.

کاوه فصل گذشته جزو بازیکنان خوب استقلال بود و تصمیم گرفت برای ادامه فوتبالش به اروپا برود. همه ما برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم. قطعا بازگشت شهباززاده می‌تواند به ما کمک زیادی کند و ان‌شاءالله بتوانیم همه یک فصل خیلی خوب داشته باشیم.