مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885837923047909379
پیغام آخر رضاییان به استقلالی‌ها؛

اروپا نشد می‌آیم

رامین رضاییان هنوز تیم جدید خود را انتخاب نکرده و گویا تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد، استقلالی‌ها امیدوار به جذب این بازیکن خواهند بود. در روزهای پرخبری درباره رامین و استقلال، این بازیکن هم به طور کامل سکوت کرده و گویا دوست دارد چنین اخباری از او در رسانه‌ها وجود داشته باشد. به هر حال بحث حضور رضاییان در استقلال، می‌تواند او را در صدر اخبار رسانه‌ها قرار دهد. رضاییان هم از این شرایط خیلی استقبال کرده و با سکوت خود، تنها ابهامات را زیاد می‌کند.

سیدرضا افتخاری، مدیرعامل استقلال در تازه‌ترین اظهار نظر خود درباره وضعیت رامین و باشگاهش می‌گوید: «او تمایل دارد با استقلال قرارداد ببندد و اگر به اروپا نرود، به احتمال زیاد به باشگاه ما ملحق می‌شود.» البته بعضی از مسئولان استقلال ترجیح می‌دهند درباره او صحبت نکنند و این هم ظاهرا خواسته منصوریان است. سرمربی استقلال دوست دارد باشگاه در کمال آرامش کارها را پیش ببرد.

رامین رضاییان در آخرین صحبت‌هایی که با استقلالی‌ها انجام داده، از این گفته که هدف اولش بازی در اروپاست و مذاکراتی هم با بعضی باشگاه‌ها داشته است. او تاکید کرده: «اولویتم اروپاست ولی اگر پیشنهاد نداشتم و خواستم ایران بمانم، به استقلال می‌آیم.»

رضاییان به آبی‌ها تاکید کرده تا سه هفته دیگر درباره آینده‌اش تصمیم نهایی را می‌گیرد. پولی که باشگاه استقلال به رامین می‌دهد، به مراتب بیشتر از پولی است که اروپایی‌ها به این بازیکن پیشنهاد داده‌اند. به همین دلیل رامین کمی دودل شده است. از سویی رضاییان می‌داند حضور در استقلال، باب میل کارلوس کی‌روش نیست و سرمربی تیم ملی علاقه‌مند است او و بازیکنان دیگر، به اروپا بروند. رضاییان این مساله را هم بخوبی می‌داند که حضور در استقلال، می‌تواند یک فصل بسیار سخت و پرحاشیه برایش رقم بزند. رامین نمی‌خواهد در سال جام جهانی به حاشیه برود و می‌خواهد در جایی بازی کند که آرامش داشته باشد.