مرورگر شما برای نمایش این سایت قدیمی است. برای مشاهده سایت از سایر مرورگرها استفاده نمایید یا جهت بروزرسانی کلیک کنید.

همچنین میتوانید PDF نشریه را از لینک زیر دریافت نمایید.

شماره خبر: 2885821371759950067
حق با شماست

سگ‌های بی‌سرپناه در املش

املشی از املش گیلان: سگ‌های بی‌سرپناه در شهرستان املش بسیار زیاد شده‌اند و شهرداری هیچ اقدامی برای جمع‌آوری این حیوانات انجام نمی‌دهد و متاسفانه اهالی این شهر با خطرات زیادی مواجه هستند.

آزمون‌های استخدامی برای هیچ؟!

هجرتی از قائمشهر: بیش از یک سال پیش چند آزمون استخدامی دولتی از جمله سازمان زندان‌ها از داوطلبان گرفته شد اما هنوز جوابی از این سازمان‌ها داده نشده است.

تلفنخانه‌ای که پاسخ نمی‌دهد

شهمیرزادی از کرج: مرکز تلفنخانه دادگستری قائمشهر اکثر اوقات پاسخگوی تماس‌های مردمی نیست و باعث سردرگمی تماس گیرندگان می‌شود.

پاسخ به یک پیام

در پی درج پیامی در‌17خرداد 1396 با عنوان «متروهایی بدون امکان تنفس» مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل متروی تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: کلیه قطارهای شرکت بهره‌برداری چه نسل قدیم و چه نسل جدید، دارای سیستم تهویه مطلوب و بدون نقص هستند، اما گاهی اوقات ممکن است در طول سرویس‌دهی روزانه دچار نقص شود که به محض خروج قطار از چرخه بهره‌برداری، تعمیر و رفع عیب می‌شود. همچنین سلامت سیستم تهویه در بازدیدهای شبانه صورت می‌پذیرد و در بازدیدهای دوره‌ای نیز مورد بازبینی قرار می‌گیرد که در صورت خرابی توسط کارکنان تعمیرات رفع نقص می‌‌شود. در خرابی‌های موردی که در طول مدت بهره‌برداری اتفاق می‌افتد، براساس دستورالعمل قطار برای رفع نقص سیستم تهویه از خط اصلی خارج و به پایانه اعزام می‌شود.